رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 11:26
  • کد خبر : ۴۰۳۷۸
13950317000808_PhotoA

لینک کوتاه:
مدیرعامل میدکو:

فعالیت شرکت میدکو منطبق با مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل شرکت میدکو گفت: از زمانی که اقتصاد مقاومتی مطرح شد، فعالیت شرکت میدکو را با مولفه‌های 10گانه اقتصاد مقاومتی منطبق کردیم.                                           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ علی‌اصغر پورمند عصر شنبه در حاشیه بازدید عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور از شرکت فولاد بوتیای ایرانیان اظهار داشت: از زمانی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرعامل شرکت میدکو گفت: از زمانی که اقتصاد مقاومتی مطرح شد، فعالیت شرکت میدکو را با مولفه‌های 10گانه اقتصاد مقاومتی منطبق کردیم.

                                          اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ علی‌اصغر پورمند عصر شنبه در حاشیه بازدید عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور از شرکت فولاد بوتیای ایرانیان اظهار داشت: از زمانی که اقتصاد مقاومتی مطرح شد، میدکو را منطبق با مولفه‌های 10گانه اقتصاد مقاومتی کردیم و شرکت میدکو دارای هفت شرکت پروژه‌محور و 6 شرکت پشتیبانی و دو شرکت در آلمان و چین است.

وی خاطرنشان کرد: در شرکت میدکو با توجه به وجود ذخایر معدنی، نزدیکی به بنادر و وجود نیروهای متخصص در استان کرمان، تصمیم گرفتیم واحدهای فولادی را در این خطه احداث کنیم.

پورمند یادآور شد: 15 هزار نفر مستقیم و 150 هزار نفر در پروژه‌های میدکو به کار گرفته می‌شوند و 10 واحد در حال بهره‌برداری است و 9 واحد در سال جاری افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به انتخاب استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: تقسیم استان کرمان به هشت زون اقتصادی می‌تواند به عنوان یک الگوی ملی مطرح شود و شرکت میدکو بنا به دستور استاندار کرمان مسئول منطقه پنج اقتصادی کرمان است.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه