رفتن به بالا
  • Tuesday - 12 July 2016 - 10:35
  • کد خبر : ۴۱۰۲۰
139412040300506907183704

لینک کوتاه:
نماینده مردم تبریز در مجلس تاکید کرد

لزوم حمایت جدی دولت از کمیته امداد امام خیمنی(ره)

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه مشکلات مردم در جامعه وضعیت حادی را می‌گذراند، گفت: نیاز است دولت از کمیته امداد حمایت جدی داشته باشد.                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه مشکلات مردم در جامعه وضعیت حادی را می‌گذراند، گفت: نیاز است دولت از کمیته امداد حمایت جدی داشته باشد.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛ محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز(سه شنبه 22 تیرماه) در نشست علنی پارلمان پس از سخنان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: از رویکرد بسیجی‌گونه و انقلابی آقای فتاح و تلاشهای بی‌شاعبه همکاران ایشان در جهت خدمت رسانی به محرومین جامعه تشکرمی‌کنم. امروز کشور نیازمند مدیران انقلابی و جهادی است که باید در سازمانهای دیگر هم این رویکرد اتخاذ شود.

وی افزود: با توجه به اینکه کمیته امداد در بین مردم نفوذ دارد، لازم است از ظرفیت موسسات خیریه هم در جهتت خدمت رسانی بهتر به محرومین استفاده شود.

سعیدی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم تصریح کرد: عدم توجه به اقتصاد محرومان، افزایش طلاق، مهاجرت محرومان و خشکسالیهای اخیر موجب حاد شدن وضعیت اقتصادی مردم شده که نیاز است دولت از کمیته امداد حمایت جدی داشته باشد.

نماینده مردم تبریز افزود: دولت با بخشش وامهای معوقه محرومین جامعه می‌تواند دلگرمی حداقلی به این قشر از جامعه بدهد. از طرفی مجلس هم باید به کمک دولت شتافته تا این نهاد انقلابی را حمایت و فقر زدایی کنند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه