رفتن به بالا
  • Thursday - 7 July 2016 - 10:50
  • کد خبر : ۴۰۶۴۰
139412201507017527312294.png

لینک کوتاه:
ای.بی.سی به استناد یک تحقیق خبر داد

مجازات ۲۴۰۰ پزشک آمریکایی به جرم آزار جنسی بیماران

شبکه خبری ای.بی.سی آمریکا گزارش داد: تحقیقات جدیدی نشان می دهد که دو هزار و ۴۰۰ پزشک آمریکایی به دلیل آزار جنسی بیماران مجازات شده اند.                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛این شبکه خبری آمریکایی گزارش داد: بیش از دو هزار و 400 پزشک در ایالات متحده به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شبکه خبری ای.بی.سی آمریکا گزارش داد: تحقیقات جدیدی نشان می دهد که دو هزار و ۴۰۰ پزشک آمریکایی به دلیل آزار جنسی بیماران مجازات شده اند.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛این شبکه خبری آمریکایی گزارش داد: بیش از دو هزار و 400 پزشک در ایالات متحده به دلیل آزار جنسی بیمارانشان مجازات شده اند؛ این گزارش یک تحقیق جدید است که برای نخستین بار بر روی پرونده های مختلف در 50 ایالت آمریکا انجام شده است.
این شبکه خبری آمریکایی در ادامه افزود: یافته‌های این تحقیق نشان از گستردگی مشکلی دارد که و می‌تواند به اندازه افشای برخی موارد سوء استفاده جنسی در کلیساهای کاتولیک، تکان دهنده باشد.
بر اساس تحقیقات تشکل ‘آتلانتا جورنال’، هیأت های پزشکی ایالتی که بر امور مربوط به پزشکان نظارت دارند، به بیش از نیمی از پزشکانی که در چنین پرونده هایی مجرم شناخته شدند، اجازه داده است که پروانه کار خود را حفظ کنند.
کری تیگاردین یکی از دست اندرکاران این تحقیق به شبکه خبری ای.بی.سی گفته است: با انجام این کار ما متوجه وجود یک ‘فرهنگ مخفی کاری’ شده ایم.
به گفته وی، با اتهام‌های آزار جنسی بیماران توسط برخی پزشکان در آمریکا، به گونه ای برخورد می شود که در مورد دیگران نمی بینیم؛ برخوردی مانند ‘جارو کردن آشغال ها به زیر فرش است.’
این رسانه با بیان اینکه تلاش خبرنگارانش برای گفت وگو با مسؤولان مربوطه و دریافت نظرات آنها در مورد این گزارش تاکنون به نتیجه نرسیده، خاطرنشان ساخت که حدود 900 هزار پزشک مجوز فعالیت در ایالات متحده دارند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه