رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 11:50
  • کد خبر : ۴۰۸۱۸
139407261321229346322054

لینک کوتاه:
نوسان شهرام طبیعی بود

محمودی: کیفیت بازی‌های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی چندان خوب نبود

بازیکن پیشین تیم ملی والیبال گفت: کیفیت بازی‌های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی چندان خوب نبود و اگر در ۳ بازی آخر میزبان نبودیم، شاید همان ۳ بازی را هم می‌باختیم.                                               […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بازیکن پیشین تیم ملی والیبال گفت: کیفیت بازی‌های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی چندان خوب نبود و اگر در ۳ بازی آخر میزبان نبودیم، شاید همان ۳ بازی را هم می‌باختیم.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛بهنام محمودی در مورد نتایج و عملکرد تیم ملی والیبال در لیگ جهانی 2016 اظهار داشت: تیم ملی والیبال در کل نتیجه بدی نگرفت و همان‌طور که انتظار می‌رفت در بین 12 تیم برتر در جایگاه هفتم قرار گرفت. پیش از شروع لیگ جهانی هم قرار گرفتن در مکان ششم یا هفتم برای تیم ملی محتمل بود.

محمودی ادامه داد: کیفیت بازی‌های تیم ملی چندان خوب نبود و اگر در 3 بازی آخر میزبان نبودیم، شاید همان 3 بازی را هم می‌باختیم، البته بعد از مسابقات انتخابی المپیک در توکیو، این نوع بازی و این نتایج، طبیعی بود. ضمن اینکه تیم ملی، چند بازیکن آسیب دیده هم داشت.

بازیکن پیشین تیم ملی والیبال تصریح کرد: حریفان تیم ایران با توجه به شناختی که از تیم ملی دارند، حداکثر تلاش خود را برای پیروزی مقابل ما به کار می‌بندند ولی امتیاز میزبانی و 1و دقیقه زمان استرحت بین ست‌های دوم و سوم کمک می‌کرد تا شاگردان لوزانو بعد از شکست در ست‌های دوم و سوم به بازی برگردند.

بهنام محمودی گفت: 4 یا 5 بازیکن تیم ملی بعد از مسابقات انتخابی المپیک باید در ایران می‌ماندند تا هم فرصت بازی به جوان‌ها برسد و هم مصدومان و بازیکنان کلیدی خسته، فرصت ریکاوری داشته باشند. به این ترتیب می‌شد در هفته دوم و سوم لیگ جهانی، تیم ملی آماده‌تری داشت.

او در مورد عملکرد برادرش شهرام محمودی در لیگ جهانی گفت: شهرام جزو 4 با 5 بازیکنی بود که نوسان داشتند و همانطور که گفتم این نوسان بعد از مسابقات سنگین انتخابی المپیک در ژاپن، طبیعی بود. این بازیکنان تحت فشار زیاد بازی کرده بودند، ضمن اینکه اگر امیر غفور و فرهاد قائمی، شرایط بازی داشتند، اوضاع تیم ملی بهتر بود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه