رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 10:36
  • کد خبر : ۴۰۷۵۱
139409181802531136682574

لینک کوتاه:
ترقی:

مخالفین نمادهای ضد آمریکایی مرعوب غرب‌ هستند

معاون سابق بین الملل حزب مؤتلفه مخالفین نمادهای ضد امریکایی در شهر را عناصر مرعوب امریکا و غرب‌ دانست و گفت: باید چهره این افراد برای مردم افشا شود.                                                   اخبار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون سابق بین الملل حزب مؤتلفه مخالفین نمادهای ضد امریکایی در شهر را عناصر مرعوب امریکا و غرب‌ دانست و گفت: باید چهره این افراد برای مردم افشا شود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حمیدرضا ترقی معاون سابق بین‌الملل حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اقدام شهرداری تهران در نصب بیلبوردهایی با موضوع «حقوق بشر امریکایی» اظهار کرد: کسانی که با نمادهای ضد امریکایی در فضای شهر مخالفت دارند، بدون شک عناصر مرعوب امریکا و غرب‌گرایانی هستند که از ابراز دشمنی با امریکا پرهیز می‌کنند.

وی افزود: مخالفین نمادهای ضد امریکایی در تلاشند که جامعه نفرت خود را نسبت به دشمنی امریکا از دست داده و نسبت به آن بی‌تفاوت باشد.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: از آنجایی‌ که آقای اوباما و حامیانش در داخل کشور پروژه تنفر زدایی از امریکا را دنبال می‌کنند، افرادی که با نصب بیلبوردهای ضدامریکایی مخالفت می‌کنند درواقع در پازل امریکا بازی می‌کنند.

ترقی در ادامه تأکید کرد: کسانی که در پازل بیگانگان بازی می‌کنند باید برای جامعه معرفی شوند تا مردم علاوه بر آشنایی با تفکرات، با چهره فریبکارانه آنها نیز آشنا شوند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه