رفتن به بالا
  • Monday - 11 July 2016 - 20:06
  • کد خبر : ۴۰۹۳۸
DSC08215 modified

لینک کوتاه:
دکتر تارم در مراسم تجمع بزرگ مدافع حريم خانواده بردسیر؛

چادر نماد اصلی حجاب است/دشمنان از ديدن حجاب و چادر عصبانی هستند

امام جمعه شهرستان بردسر: تمام دشمنان اسلام، تمام دشمنان انسانيت، شرف و عزت يكي از برنامه هاي اصلي واساسي آنها مبارزه با اين حجاب مقدس است ؛ بسياری از دشمنان از ديدن اين حجاب و چادر  عصباني هستند.                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه شهرستان بردسر: تمام دشمنان اسلام، تمام دشمنان انسانيت، شرف و عزت يكي از برنامه هاي اصلي واساسي آنها مبارزه با اين حجاب مقدس است ؛ بسياری از دشمنان از ديدن اين حجاب و چادر  عصباني هستند.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش خبرنگار هزار نيوز در بردسير ؛ مراسم تجمع بزرگ بانوان مدافع حريم خانواده همزمان با سراسر كشور  در پارك شهر بردسیر برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین دكتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر  در اين مراسم با بیان اهمیت مسئله ی حجاب گفت: ما اهميت حجاب را از اينجا  ميدانيم كه تمام دشمنان اسلام، تمام دشمنان انسانيت  شرف و عزت، يكي از برنامه هاي اصلي واساسي آنها مبارزه با اين حجاب مقدس است.

 

وی با تاکید بر اینکه ؛ چادر نماد اصلی حجاب است ؛ تصریح کرد:  آن چادري كه مرجع عالي قدر شيعه حضرت آيت الله  صافي گلپايگاني در مجلسي كه بانوان به  محضر ايشان شرف ياب شدند چادر را به عنوان قداست و احترام ميبوسد.

 

امام جمعه شهرستان بردسیر گفت:  سلام و درود ميفرستيم به شهداي عزيز كه يكي از برنامه هاي آن عزيزان كه در وصيت نامه هاي  آنها  منعكس شده دفاع از حجاب و عفاف است.

 

وي به حادثه ی  مسجد گوهر شاد اشاره کرد و بیان داشت : بمناسبت اين روز  تعدادي در مسجد گوهرشاد مشهد جان دادند ؛ شهيد شدند و شهداي تاريخ هم كه براي دفاع از ارزش ها شهيد شدند مهمترين ارزش در برنامه آنها حجاب  و عفاف زنان بوده است. و بويژه بايد سلام و درود بفرستيم  به شما زنان و دختران عفيفه و محجبه شهرستان بردسير كه با آن بصيرت شما، با آن ديد مذهبي شما الحمدلله حجاب برتر در اين شهرستان به  نظر شما و عمل شما چادر است.

 

دکتر تارم افزود: اين يك افتخاريست براي استان كرمان، شهرستان بردسير كه  بانوان و دختران آن از نظر حجاب و عفاف بويژه داشتن چادر زبان زد خاص و عام هستند و اين نشانه آن تدين و بعد مذهبي و بصيرت شما بانوان و دختران و زنان متدين اين شهرستان است ؛ كه من به همگي  شما سلام و درود ميفرستم، كه انشالله همچنان حافظ  اين سلاح برنده، اين سلاحي كه براي دشمنان بسيار دردناك است باشيد.

امام جمعه بردسیر خاطر نشان کرد: بسياری از دشمنان از ديدن اين حجاب و چادر  عصباني هستند ؛ سلام و درود بر شما خواهران و بانوان عزيز و از اين تجمع  مهم و باارزش  و اين تجمع بسيار تا بسيار  بااهميت در اين روز كه باز نشانه بصيرت و تدين شما بانوان عزيز هست نهايت تقدير و تشكر را دارم.

 

انتهاي متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه