رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 July 2016 - 14:42
  • کد خبر : ۴۰۶۲۲
13910211000193_PhotoA

لینک کوتاه:
امام جمعه بردسیر:

مسئولان پیگیر انتقال آب بردسیر به شهرستان‌های رفسنجان و کرمان شوند

امام جمعه بردسیر از مسئولان استان و شهرستان خواست تا از حق مسلم مردم در معدن درآلو دفاع کنند و پیگیر انتقال آب بردسیر به شهرستان‌های رفسنجان و کرمان شوند.                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛حجت‌الاسلام میثم تارم صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر امروز اظهار داشت: […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه بردسیر از مسئولان استان و شهرستان خواست تا از حق مسلم مردم در معدن درآلو دفاع کنند و پیگیر انتقال آب بردسیر به شهرستان‌های رفسنجان و کرمان شوند.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حجت‌الاسلام میثم تارم صبح امروز در خطبه‌های نماز عید فطر امروز اظهار داشت: خانواده‌ها باید بیشتر مراقب فرزندان و جوانان خود باشند، چون آنان در معرض خطر اعتیاد به مواد مخدر و فضای مجازی هستند.

وی افزود: پدر و مادر مهم‌‌ترین الگو در زندگی فرزندانشان هستند و باید رابطه بین خود و فرزندان را تقویت کنند که این مسأله کمک شایانی برای پیشگیری از بروز ‏آسیب‌های اجتماعی به ویژه معضل مواد مخدر خواهد داشت.‏

تارم تصریح کرد: تلفن همراه به عنوان ابزار نوین اطلاع‌رسانی علاوه بر داشتن کاربردهای گسترده در حوزه‌های گوناگون، برخی پیامدهای نامناسب اجتماعی مانند اعتیاد روانی، تزلزل ارزش‌ها، کاهش تعاملات اجتماعی، زوال تدریجی ادبیات ملی و… و به خطر افتادن امنیت شخصی را به دنبال دارد.

امام جمعه بردسیر بیان داشت: والدین اگر به فکر غذای جسمی فرزندان خود هستند، باید به فکر غذای روحی آنها نیز باشند و اجازه ندهند هرکسی در فضای مجازی غذای مسمومی را وارد فکر و اندیشه جوانان کند.

وی ادامه داد: نسبت به حضور فرزندان خود در دنیای مجازی حساسیت بیشتری داشته باشید، با کسب آگاهی از فضای مجازی استفاده صحیح از اینترنت را به فرزندان خود آموزش دهید و جوانان را با مقوله اینترنت و فضای مجازی بیشتر و بهتر آشنا کنید.

تارم از مسئولان استان و شهرستان خواست تا از حق مسلم مردم بردسیر در معدن درآلو دفاع کنند و پیگیر وعده‌های محقق نشده در بحث انتقال آب بردسیر به شهرستان‌های رفسنجان و کرمان شوند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه