رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 12:22
  • کد خبر : ۴۰۴۱۰
13931217001053_PhotoA

لینک کوتاه:
موسوی‌لارگانی در تذکر آیین‌نامه‌ای:

مسائل سیاسی در سازمان محیط زیست بر مسائل زیست محیطی اولی‌تر است

در مجلس با تأکید بر اینکه مشکلات زیست محیطی هر سال بیشتر می‌شود، گفت: متأسفانه مسائل سیاسی در سازمان حفاظت از محیط زیست بر مسائل زیست محیطی اولی‌تر است.                                                اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در مجلس با تأکید بر اینکه مشکلات زیست محیطی هر سال بیشتر می‌شود، گفت: متأسفانه مسائل سیاسی در سازمان حفاظت از محیط زیست بر مسائل زیست محیطی اولی‌تر است.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری با استناد به بند 11 ماده 24 آیین‌نامه داخلی مجلس،‌اظهار داشت: خانم ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست امروز گزارشی را در رابطه با محیط زیست و ریزگردها به مجلس ارائه کرد البته آقای لاریجانی هم از وی تشکر کرد، اما در این چند سال همه شاهد بوده‌ایم که مشکلات و مسائل زیست محیطی هر سال بیشتر شده است.

وی تأکید کرد: متأسفانه مسائل سیاسی در سازمان محیط زیست بر مسائل زیست محیطی اولی بوده و رعایت نشده است.

لارگانی تأکید کرد‌: هم‌اکنون در رابطه با تالاب گاوخونی اصفهان و دریاچه ارومیه مشکلات فراوانی وجود دارد باید بگویم اگر این تالاب احیا نشود برای تهران هم خطرناک است، الان به این تالاب فاضلاب می‌ریزد، در صورت احیا نشدن تالاب گاوخونی، نمک و گوگرد در فضا پخش و پراکنده می‌شود از این جهت دیگر زندگی در اصفهان با مشکل مواجه می‌شود لذا باید هر چه سریعتر تالاب گاوخونی احیا شود.

انتهای پیام/

منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه