رفتن به بالا
  • Saturday - 16 July 2016 - 11:25
  • کد خبر : ۴۱۱۵۹
139504241016429548131524

لینک کوتاه:
رئیس سازمان بهزیستی کشور:

مشکل قانونی در مسئله «آسیبهای اجتماعی» وجود ندارد

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سازمان بهزیستی طرح و لایحه‌ای درباره آسیبهای اجتماعی برای ارائه به مجلس ندارد، گفت: در مسئله آسیبهای اجتماعی مشکل قانون وجود ندارد و بیشتر نحوه اجرای قوانین فعلی اهمیت دارد.                                     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه سازمان بهزیستی طرح و لایحه‌ای درباره آسیبهای اجتماعی برای ارائه به مجلس ندارد، گفت: در مسئله آسیبهای اجتماعی مشکل قانون وجود ندارد و بیشتر نحوه اجرای قوانین فعلی اهمیت دارد.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به هم‌افزایی‌ها در موضوع آسیبهای اجتماعی اظهار کرد: سازمان بهزیستی طرح و لایحه‌ای در خصوص آسیبهای اجتماعی برای ارائه به مجلس شورای اسلامی ندارد، اما احتمال دارد که در قانون برنامه ششم احکام کلی قرار داده شود.

وی افزود: در مسئله آسیبهای اجتماعی مشکل قانون وجود ندارد و بیشتر نحوه اجرای قوانین فعلی اهمیت دارد چرا که در معضلات مختلف اجتماعی مثل طلاق، اعتیاد و اشتغال قانون وجود دارد و دستگاههای مختلفی برای رسیدگی به این موضوعات تعیین شده‌اند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: در بحث آسیبهای اجتماعی باید سیاستهای کلی را روشن و تبیین کنیم و این موضوعی است که مدنظر مقام معظم رهبری در بحث آسیبها و سلامت اجتماعی است.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه