رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 09:03
  • کد خبر : ۴۰۴۵۹
139504011333475757964654

لینک کوتاه:
فوتبال ایران ورزش جهان کشتی و وزنه‌برداری رزمی توپ و تور ورزش بانوان سایر حوزه‌ها مردم باعث شدند تمام توان‌مان را بگذاریم

معروف: هدف ما در لیگ جهانی، آماده‌سازی برای المپیک بود

کاپیتان تیم ملی ایران گفت: هدف ما از لیگ جهانی این بود که برای المپیک آماده شویم.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛سعید معروف […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کاپیتان تیم ملی ایران گفت: هدف ما از لیگ جهانی این بود که برای المپیک آماده شویم.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سعید معروف در مورد پیروزی 3 بر 2 ایران مقابل آرژانتین در لیگ جهانی گفت: از قبل مشخص بود که از چه جهاتی این بازی مهم است. از نظر رنکینگ و اینکه این آخرین مسابقه قبل از المپیک به شمار می‌رفت، خیلی مسابقه مهمی برای ما بود.

معروف ادامه داد: مردم در طول لیگ جهانی از تیم حمایت کردند و من با اینکه امسال نتایج خوبی نگرفتیم انتظار این همه حمایت را نداشتم.

وی گفت: با این همه مصدوم و فشار مسابقات لیگ جهانی و انتخابی المپیک تلاش کردیم شرمنده مردم نباشیم و فکر می‌کنم مردم هم از جنگندگی تیم ما راضی بودند. دست همه مردم را می‌بوسم. هدف ما از لیگ جهانی این بود که برای المپیک آماده شویم. مردم موجب شدند که این سه بازی خانگی برای برد تمام توان خود را بگذاریم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه