رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 11:52
  • کد خبر : ۴۰۸۲۱
139504201017047348101054

لینک کوتاه:

موراتا در رئال مادرید می‌ماند

برخلاف اخباری که از تمایل یکی دو باشگاه انگلیسی برای خرید مهاجم اسپانیایی رئال مادرید حکایت داشته‌اند، کهکشانی‌ها خیال فروش این بازیکن ملی‌پوش را ندارند.                                                      اخبار هزار نیوز  را از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

برخلاف اخباری که از تمایل یکی دو باشگاه انگلیسی برای خرید مهاجم اسپانیایی رئال مادرید حکایت داشته‌اند، کهکشانی‌ها خیال فروش این بازیکن ملی‌پوش را ندارند.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛نشریه مارکای اسپانیا ادعا کرده است که باشگاه رئال مادرید به تمام پیشنهاداتی که برای فروش آلوارو موراتا دریافت می‌کند پاسخ منفی خواهد داد و این مهاجم اسپانیایی فصل آینده در سانتیاگو برنابئو خواهد ماند.

رئال مادرید طبق قراردادی که دو سال پیش با یوونتوس برای فروش موراتا به بانوی پیر منعقد کرد، توانست بازیکن محصول آکادمی‌اش را با پرداخت 30 میلیون یورو از بیانکونری پس بگیرد،  اما برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که هدف کهکشانی‌‌ها از پس گرفتن موراتا نه تقویت خط حمله‌شان بلکه درآمدزایی از فروش او به یکی از مشتریان انگلیسی‌اش از جمله آرسنال و چلسی است.

نشریه مارکا اما اکنون با قاطعیت اعلام کرده است که موراتا فصل آینده در رئال مادرید خواهد ماند، چون این باشگاه خیال فروش او را ندارد. از قرار معلوم زین‌الدین زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها از مسئولان باشگاه خواسته که موارتا را نفروشند، چون روی او به‌عنوان یکی از مهره‌های کلیدی‌اش حساب کرده است.

مارکا در همین حال نوشته است که چلسی برای خرید موراتا از رئال مادرید حاضر است 60 میلیون یورو، یعنی دو برابر رقمی که رئال برای پس گرفتن او به یوونتوس پرداخت بدهد، اما چلسی تنها باشگاه بزرگی نیست که به جذب بهترین گلزن تیم ملی اسپانیا در مسابقات یورو 2016 ابراز علاقه کرده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه