رفتن به بالا
  • Thursday - 21 July 2016 - 09:05
  • کد خبر : ۴۱۵۰۶
hhc39

لینک کوتاه:
معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش بردسیر خبر داد:

موفقیت دانش آموز بردسیری در جشنواره وبلاگ نویسی ملاصدرا

حدیث رنجبر دانش آموز بردسیری توانست در جشنواره وبلاگ نویسی ملاصدرا رتبه ی نخست استانی را کسب کرد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بردسیر از موفقیت دانش آموز بردسیری در جشنواره ی وبلاگ نویسی ملاصدار خبر داد و گفت: حدیث رنجبر دانش آموز پایه سوم […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حدیث رنجبر دانش آموز بردسیری توانست در جشنواره وبلاگ نویسی ملاصدرا رتبه ی نخست استانی را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بردسیر از موفقیت دانش آموز بردسیری در جشنواره ی وبلاگ نویسی ملاصدار خبر داد و گفت: حدیث رنجبر دانش آموز پایه سوم رشته علوم انسانی از دبیرستان نمونه حضرت فاطمه (س) بردسیر، موفق به کسب رتبه نخست در جشنواره ملا صدرا شد.

وی در خصوص برگزاری جشنواره ملاصدرا ادامه داد : یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری و مسئولان وزارتی، توجه به رشته های علوم انسانی و هدایت دانش آموزان مستعد و باهوش به رشته مذکور است.

معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بردسیر تصریح کرد : در این راستا جشنواره کیفیت بخشی به علوم انسانی (ملاصدرا) با رویکرد تقویت و آشنایی بیشتر معلمان و دانش آموزان از رشته های علوم انسانی به طور عام و از دروس اقتصاد، فلسفه و منطق به طور خاص و همچنین ترغیب دانش آموزان به رشته علوم انسانی برگزار می شود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه