رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 09:04
  • کد خبر : ۴۱۳۴۰
139502250946382377701264

لینک کوتاه:
سوپر جام فوتبال ایران

نبرد ذوب‌آهن و استقلال خوزستان برای غرور و اثبات یک موضوع!/ افتتاحیه غیررسمی لیگ شانزدهم

قهرمان پانزدهمین دوره لیگ برتر رودرروی قهرمان فصل گذشته جام حذفی قرار می‌گیرد تا فاتح سوپرجام فوتبال ایران مشخص شود.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به […]

به گزارش هزار نیوز ؛

قهرمان پانزدهمین دوره لیگ برتر رودرروی قهرمان فصل گذشته جام حذفی قرار می‌گیرد تا فاتح سوپرجام فوتبال ایران مشخص شود.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛سوپرجام فوتبال ایران بین تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و استقلال خوزستان از ساعت 20:45 فردا (سه‌شنبه) در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

شاید دیدار این دو تیم برای بسیاری از هواداران جذاب نباشد، چرا که تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یک طرف بازی قرار ندارند، اما برای هواداران ذوب‌آهن و استقلال اهمیت زیادی دارد. استقلال خوزستان قهرمانی لیگ را یدک می‌کشد و ذوب‌آهن قهرمانی جام حذفی. هر دو تیم برای اینکه اثبات کنند شایسته جامی که کسب کرده‌اند، بودند برای قهرمانی در سوپر جام تلاش زیادی می‌کنند.

هر دو تیم به نسبت سال گذشته تغییراتی داشته‌اند. ذوب‌آهن بازیکنانی چون کاوه رضایی، مسعود حسن‌زاده، هادی محمدی و هاشم بیک‌زاده را در اختیار ندارد و تنها بازیکنانی چون جری بنسون و محمد ستاری را در نقل و انتقالات جذب کرد. گل‌محمدی ترجیح داد تیمش نسبت به گذشته تغییرات کمتری داشته باشد. شاید گل‌محمدی بازیکنی مانند رضایی را از دست داده باشد، اما ماندن قاسم حدادی‌فر پوئن مثبتی برای سرمربی ذوب‌آهن بود.

استقلال خوزستان کسی را از دست داد که نقش زیادی در قهرمانی این تیم در سال گذشته داشت. عبدالله ویسی با بازیکنان بومی موفق شد جامی را کسب کند که تیم‌‌هایی نظیر پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی موفق به کسب آن نشدند. ویسی با پیشنهاد خوب سپاهان روبه‌رو شد و ترجیح داد به تیم سابقش برود. مسئولان این باشگاه نیز به جای جذب مربیان سرشناس، هدایت تیم‌شان را به مربی بومی استقلال خوزستان سپردند. قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، ارکان اصلی قهرمانی‌اش شامل خسوس، کولیبالی و روح‌الله سیف‌اللهی را از دست داد و بازیکنانی چون عزت‌الله پورقاز و مهدی مومنی را جذب کرد. بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که استقلال خوزستان برای فصل آینده شرایط سختی را در پیش دارد.

با شرایطی که این دو تیم دارند، سوپر جام می‌تواند انگیزه زیادی برای این دو تیم پیش از آغاز لیگ شانزدهم باشد. قهرمانی در سوپر جام و گرفتن یک کاپ دیگر می‌تواند غرور زیادی به تیم قهرمان داده و با اعتماد به نفس زیادی مسابقات لیگ برتر را آغاز کند. ذوب‌آهن نسبت به استقلال خوزستان شانس بیشتری برای کسب سوپر جام دارد، چون این بازی در ورزشگاه خانگی ذوب‌آهن یعنی فولادشهر برگزار می‌شود. شاید برخی‌ها اعتقاد داشته باشند شاگردان گل‌محمدی به قهرمانی این جام نزدیک باشند، اما شاگردان پورموسوی سال گذشته کاری کردند که به نظر غیرممکن بود. بنابراین ترس گل‌محمدی دست کم گرفتن استقلال خوزستان از سوی شاگردانش خواهد بود. در نهایت باید دید نبرد این دو تیم به سود چه تیمی پایان می‌یابد و قهرمانی به نام چه کسی ثبت خواهد شد.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه