رفتن به بالا
  • Tuesday - 5 July 2016 - 09:36
  • کد خبر : ۴۰۵۲۵
bardsir-saeed-fetr13

لینک کوتاه:
مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر:

نماز عید فطر ساعت 7 صبح در آستان مقدس امام زاده سید محمد(ع) برگزار می شود

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر گفت: نماز عید سعید فطر ساعت 7 صبح روز عید به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر برگزار خواهد شد. احمد رمضان زاده مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ در رابطه با برگزاری نماز عید فطر گفت: […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر گفت: نماز عید سعید فطر ساعت 7 صبح روز عید به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر برگزار خواهد شد.

احمد رمضان زاده مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ در رابطه با برگزاری نماز عید فطر گفت: نماز عید فطر همچون سالهای گذشته راس ساعت 7 صبح روز عید در صحن و سرای آستان مقدس امام زاده سید محمد(ع) بردسیر برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: نماز عید سعید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین دکتر تارم نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بردسیر اقامه می گردد.

رمضان زاده در رابطه با  برنامه های در نظر گرفته شده در این روز نیز گفت: در ساعت 6 صبح عید سعید فطر برنامه های فرهنگی و جنبی با قرائت دعای ندبه آغاز می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور حداکثری مردم شهرستان بردسیر در مراسم با شکوه نماز عید سعید فطر ؛ تمامی امکانات و تدابیر جهت راحتی و آسایش مردم اندیشیده شده است.

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر با اشاره به اینکه پارکینگ برای پارک خودروهای نمازگزاران نیز آماده شده است ؛ بیان داشت: مهد آدینه ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر نیز در روز عید فطر فعال خواهد بود تا در هنگام اقامه نماز و مراسم از کودکان نگهداری کند.

وی ادامه داد: نمایشگاه و کارگاه نقاشی نیز برای نونهالان برپا خواهد شد و نونهالان میتوانند در این نمایشگاه شرکت و اقدام به نقاشی نمایند.

رمضان زاده افزود: ایستگاه صلواتی نیز جهت پذیرایی از کلیه نماز گزاران فراهم شده است.

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان بردسیر در پایان از کلیه ی نمازگزاران خواست باتوجه به کمبود فرش و زیر انداز به همراه خود فرش و زیرانداز داشته باشند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


یک دیدگاه برای “نماز عید فطر ساعت 7 صبح در آستان مقدس امام زاده سید محمد(ع) برگزار می شود”

  • najvaye-kangan./ عبدالمجید اورا says:

    سلام علیکم. ضمن آرزوی قبولی طاعات وعباداتتان . فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما وهمه ی کاربران سایت وزین تان عرض تبریک دارم.

ارسال دیدگاه