رفتن به بالا
  • Wednesday - 20 July 2016 - 09:11
  • کد خبر : ۴۱۴۵۷
139502061756452187580454

لینک کوتاه:
نماینده مردم شاهین شهر:

نمایندگان موضوع تخلفات «حسین فریدون» را به دولت انتقال داده‌‌اند/متاسفانه روحانی پاسخی نمی‌دهد

حاجی دلیگانی با بیان ایکه موضوع تخلفات «حسین فریدون» دستیار و برادر رئیس‌جمهور را به دولت انتقال داده‌ایم، ابراز تاسف کرد که رئیس‌جمهور در این باره جوابی نمی‌دهد.                                                    اخبار هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حاجی دلیگانی با بیان ایکه موضوع تخلفات «حسین فریدون» دستیار و برادر رئیس‌جمهور را به دولت انتقال داده‌ایم، ابراز تاسف کرد که رئیس‌جمهور در این باره جوابی نمی‌دهد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی درباره تخلفات «حسین فریدون» برادر رئیس جمهور در موضوع تحصیل توصیه‌ای در مقطع دکترا و نقش او در تخلف فیشهای نجومی، اظهارکرد: در جلسه اخیر مجلس طرح دو فوریتی حقوقهای نجومی در صحن مطرح شد که یک فوریت آن رأی آورد. با اجرای این طرح شاهد برخورد جدی با این‌گونه تخلفات خواهیم بود.

وی درباره تخلفات «حسین فریدون» افزود: نمایندگان انتقادات خود را درباره تخلفات و اتهامات برادر رئیس‌جمهور به دولت انتقال داده‌‌اند و همچنان منتظر پاسخ از سوی رئیس‌جمهور هستند که متأسفانه تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.

نماینده مردم شاهین شهر با تاکید مجدد بر اینکه نمایندگان خانه ملت منتظر پاسخ رئیس‌جمهور درباره تخلفات «حسین فریدون» است، تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر دولت در این زمینه پاسخ مناسبی را ارائه دهد.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه