رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 08:10
  • کد خبر : ۴۰۱۱۶
635845883367941843

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر:

هدف شهدای حرم احیای دین خدا و برافراشتن پرچم توحید است

حجت الاسلام و المسلمین تارم امام جمعه بردسیر گفت:  هدف شهدای حرم احیای دین خدا و برافراشتن پرچم توحید است ، شهدای حرم با پیاده کردن قوانین دین در مقابل هدف دشمنان قد علم می‌کنند و در این مسیر از جان خود می‌گذرند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام و المسلمین تارم امام جمعه بردسیر گفت:  هدف شهدای حرم احیای دین خدا و برافراشتن پرچم توحید است ، شهدای حرم با پیاده کردن قوانین دین در مقابل هدف دشمنان قد علم می‌کنند و در این مسیر از جان خود می‌گذرند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم در حاشیه ی راهپیمایی روز قدس و تشییع پیکر شهید مدافع حرم گفت : ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تفکر در بحث معاد و قیامت و یاد مرگ و تهذیب نفس است.

امام جمعه بردسیر گفت: همه عقاید دینی در رفتار انسان مؤثر است هرچند تأثیر آنها یکسان نیست و از میان عقاید دینی، اعتقاد به رستاخیز و معاد یکی از نافذترین و مؤثرترین باورها در جهت دادن به رفتار آدمی و تربیت و اصلاح او است.

وی یاد مرگ را یکی از ضمانت‌های اجرایی احکام الهی و تقوا دانست و افزود: به همین جهت است که معاد در رأس تعلیمات دینی است و حدود یک‌سوم آیات قران به این موضوع اختصاص دارد.

تارم گفت: روز قدس روز محکومیت استکبار است و همه مسلمانان با حضور خود در راهپیمایی و وحدت جامعه اسلامی بر وجود ننگین اسرائیل و آمریکا لرزه می‌اندازند.

وی یهود را ریشه تمام فتنه‌های عالم دانست و اظهار کرد: باید به فرموده رهبری قوانین حقوق بشری اسلامی وضع و در دنیا منتشر شود.

تارم تصریح کرد: احساس شهدای مدافع حرم چیزی به جز معنویت نیست و این شهدا در خارج از وطن خود و برای دفاع از حرم ائمه اطهار از مرزها می‌گذرند و در آنجا در گمنامی به شهادت می‌رسند.

وی با بیان اینکه هدف این شهدا احیای دین خدا و برافراشتن پرچم توحید است، تصریح کرد: شهدای حرم با پیاده کردن قوانین دین در مقابل هدف دشمنان قد علم می‌کنند و در این مسیر از جان خود می‌گذرند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه