رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 July 2016 - 14:21
  • کد خبر : ۴۰۶۱۱
13921122123102112102074

لینک کوتاه:
عزت‌الله ضرغامی :

هراس برخی از مسئولان از روشنگری در فیشهای حقوقی اشتباه است

عضو شورای عالی فضای مجازی هراس برخی مسئولان کشور برای روشنگری در فیشهای حقوقی را اشتباه دانست.                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛عزت‌الله ضرغامی در پاسخ به این سوال که چرا برخی از مسئولان دولتی در اعلام فیشهای حقوقی مقاومت می‌کنند، گفت: آنهایی که از روشنگری هراس دارند […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو شورای عالی فضای مجازی هراس برخی مسئولان کشور برای روشنگری در فیشهای حقوقی را اشتباه دانست.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛عزت‌الله ضرغامی در پاسخ به این سوال که چرا برخی از مسئولان دولتی در اعلام فیشهای حقوقی مقاومت می‌کنند، گفت: آنهایی که از روشنگری هراس دارند اشتباه می‌کنند به هر حال روشنگری به نفع خود آنها است.

وی با بیان اینکه حقوق برخی از مسئولان ارشد کشور بسیار پایین‌تر از مدیران زیر دستشان به خصوص بانکها است ادامه داد: آنها فکر می‌کنند که اگر این مسئله روشن شود مدیریتشان زیر سوال می‌رود در حالی که این اشتباه است و خودشان هم در آینده می‌فهمند که این روشنگری به نفع خود، کشور و مردم است.

عضو شورای عالی فضای مجازی  با توجه به این فضای ایجاد شده در رابطه با حقوقهای نجومی در کشور بیان کرد : این توجه و حساسیت خواهد ماند و باید به جایی رسید که حقوقهای نامتعارف ریشه‌کن شود.

رئیس اسبق صدا و سیما درباره اینکه چرا برخی از مقامات دولتی به جای پاسخگویی، فرافکنی می‌کنند ابراز کرد: ممکن است که ریشه‌های آن از گذشته باشد اما مهم این است که در این سه سال مسئولیتی که دولت داشته حقوق‌های غیر متعارف و غیر قابل قبول پرداخت شده و باید پاسخ بدهند.

ضرغامی در ادامه افزود: چه طور دولت در خیلی از موضوعاتی که آنها را قبول ندارد می‌گوید برای دولت گذشته بوده و ما آن را منتفی کردیم خب این هم یکی از آنها است دولت در این سه سال وقت بررسی داشت تا جلوی حقوقهای غیر متعارف را بگیرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه