رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 July 2016 - 14:16
  • کد خبر : ۴۰۶۰۷
139504161124271718082084

لینک کوتاه:
پیام ولایتی به امت اسلامی:

وحدت امت اسلام در سایه مقاومت و ایستادگی، آینده ای روشن را برای مسلمانان رقم می‌زند

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی وحدت امت اسلام را در سایه مقاومت و ایستادگی دانست و تاکید کرد: با این روند آینده ای روشن برای مسلمانان رقم خواهد خورد.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی وحدت امت اسلام را در سایه مقاومت و ایستادگی دانست و تاکید کرد: با این روند آینده ای روشن برای مسلمانان رقم خواهد خورد.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است، نوشت: درحالی رمضان مملو از رحمت به‌پایان می‌رسد که بخش‌هایی از جهان اسلام دچار آشوب و آتشی ناخواسته و  برپاشده از طرف جریانات افراطی، تکفیری و تروریست‌هاست.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رمضان، ماه نورانی و رحمانی، ماهی پربرکت  در فضایی مملو از عنایات خداوند متعال همراه با آغاز عیدی بزرگ سپری گردید و مردم بزرگوار ایران در کنار مسلمانان جهان، یک ماه بندگی، اخلاص، توبه و استغاثه را سپری کردند و توشه راهی برای گام نهادن در مسیری روشن به دست آوردند.

و اما باید به این مهم هم توجه کرد که متأسفانه با توطئه دشمنان و بدخواهان در حالی رمضان مملو از رحمت به‌پایان می‌رسد که بخش‌هایی از جهان اسلام دچار آشوب و آتشی ناخواسته و  برپاشده از طرف جریانات افراطی، تکفیری و تروریست‌هاست که در روزهای اخیر شاهد جنایات آنان در میان مردم مظلوم و روزه‌دار عراق بوده‌ایم و بی‌تردید خون این عزیزان پایمال نخواهد شد و بی‌تردید توطئه دشمنان برای منطقه تعبیر نخواهد شد.

این‌جانب ضمن تبریک عید سعید فطر به محضر حضرت حجت ابن الحسن عسگری (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، همه مسلمانان و ملت شریف و روزه‌دار ایران اسلامی، امیدوارم  تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و با وحدت امت اسلام، در سایه مقاومت و ایستادگی،آینده‌ای روشن برای مسلمانان محقق گردد. ان شاء الله
بردارند.

علی اکبر ولایتی
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه