رفتن به بالا
  • Sunday - 24 July 2016 - 10:18
  • کد خبر : ۴۱۶۳۵
9334029_9775

لینک کوتاه:

ورزشگاه نوین آزادی

ورزشگاه پیر آزادی که در روزهای گذشته تحت عملیات صندلی‌گذاری در طبقه دوم قرار گرفته است، با شکل و شمایلی جدید از رقابت‌های ملی و باشگاهی میزبانی می‌کند. به گزارش هزار نیوز به نقل از ” دي اسپورت ” ، ورزشگاه پیر آزادی که در روزهای گذشته تحت عملیات صندلی‌گذاری در طبقه دوم قرار گرفته […]

به گزارش هزار نیوز ؛

ورزشگاه پیر آزادی که در روزهای گذشته تحت عملیات صندلی‌گذاری در طبقه دوم قرار گرفته است، با شکل و شمایلی جدید از رقابت‌های ملی و باشگاهی میزبانی می‌کند.

به گزارش هزار نیوز به نقل از ” دي اسپورت ” ، ورزشگاه پیر آزادی که در روزهای گذشته تحت عملیات صندلی‌گذاری در طبقه دوم قرار گرفته است، با شکل و شمایلی جدید از رقابت‌های ملی و باشگاهی میزبانی می‌کند. ظاهرا وزیر ورزش و جوانان هم تمام تلاشش را برای حفظ این ورزشگاه خواهد کرد.

 

کاهش ٢٢‌هزار نفری گنجایش

 

صندلی‌گذاری طبقه دوم ورزشگاه آزادی مراحل آخر خود را سپری می‌کند و دیروز در بازدید وزیر ورزش از این ورزشگاه، اطلاعات کاملی در اختیار وی قرار گرفت. یکی از این مسائل درباره کم شدن ظرفیت ورزشگاه بود که بر این اساس با صندلی‌گذاری انجام شده، حدود ٢٢‌هزار نفر از گنجایش این ورزشگاه پیر کم خواهد شد. با اعلام محمود گودرزی پس از صندلی‌گذاری در طبقه دوم ظرفیت ورزشگاه به ٧٨١١٦ صندلی کاهش پیدا می‌کند که این مسأله قابل توجه خواهد بود.

 

شماره‌گذاری، مثل اروپایی‌ها

 

بحث دیگر درباره ورزشگاه آزادی، موضوع شماره‌گذاری صندلی‌ها است. ‌قرار است مطابق با فناوری روز اروپا، صندلی‌های ورزشگاه آزادی، شماره‌گذاری شود. این شماره‌گذاری به نحوی صورت می‌گیرد که هر تماشاگر براساس شماره بلیتش در صندلی مشخص قرار می‌گیرد و مانند ورزشگاه‌های اروپایی اطلاعات شخصی‌اش در سیستم سازمان لیگ براساس شماره صندلی ثبت می‌شود. در صورتی که خطایی از وی سر بزند، براساس اطلاعات وارد شده در سیستم با او برخورد می‌شود. قرار است تا ٢٠ مردادماه عملیات صندلی‌گذاری به پایان برسد.

 

تمرین تیم‌ملی ممنوع

 

یکی از مسائلی که چندی قبل مورد انتقاد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی فوتبال هم قرار گرفت، در اختیار قرار ندادن زمین شماره یک آزادی برای تمرینات این تیم بود. حدود دو ماه قبل کی‌روش در مصاحبه‌ای شدیدا به مدیرعامل پیشین ورزشگاه آزادی حمله کرد و گلایه‌هایی را نسبت به نداشتن زمین انجام داد. دیروز وزیر ورزش در صحبت‌هایش رسما اعلام کرد زمین اصلی آزادی برای تمرین در اختیار تیم‌ملی قرار نمی‌گیرد. او گفت: «اگر قرار باشد هر تیمی اراده کند و بخواهد در این زمین تمرین کرده و آن را خراب کند، برای برگزاری مسابقات دچار مشکل می‌شویم. همان‌طور که گفتم زمین ورزشگاه آزادی برای مسابقات تیم‌ملی و سراسری باشگاه‌ها است.»

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه