رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 12:42
  • کد خبر : ۴۰۵۰۴
139402191057067535264294

لینک کوتاه:
نماینده ولی فقیه در استان کرمان:

ورودی اصلی مبادی قاچاق کالا و ارز باید شناسایی شود/ادامه قاچاق کالا و ارز کشور را به نابودی می‌برد

نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه ورودی اصلی مبادی قاچاق کالا و ارز باید شناسایی شود گفت: اینکه مبادی اصلی آن شناسایی و بسته نمی‌شود، جای تأمل دارد.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه ورودی اصلی مبادی قاچاق کالا و ارز باید شناسایی شود گفت: اینکه مبادی اصلی آن شناسایی و بسته نمی‌شود، جای تأمل دارد.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛آیت‌الله سید یحیی جعفری صبح امروز در دیدار اعضای کمیسیون مبارز  قاچاق کالا و ارز استان ، اظهار داشت: مسئله قاچاق کالا و ارز در کشور بسیار مهم است و باید در جلسات مختلف آن را بررسی کرد.

وی با بیان اینکه از دیرباز این مسئله در کشو مطرح بوده است، افزود:  متأسفانه بعد از قریب 40 سال هنوز نتوانسته‌ایم آن را برطرف کنیم و باید با جدیت با آن برخورد شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه ورودی اصلی مبادی قاچاق کالا و ارز باید شناسایی شود، تصریح کرد:  اینکه مبادی اصلی آن شناسایی و بسته نمی‌شود، جای تأمل دارد.

آیت‌الله جعفری با اشاره به اینکه فداکاری و ایثارگری در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان لازم است، بیان کرد: در زمینه قاچاق کالا هر سرمایه‌گذاری انجام شود، لازم است.

وی با اشاره به اینکه باید با برنامه‌ریزی و مشورت از قاچاق کالا و ارز جلوگیری شود، گفت: کار نشدنی در این زمینه نیست و اگر با برنامه‌ریزی و شناسایی دقیق انجام شود؛ قابل کنترل است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان برخورد قاطع و مواظبت جدی را در کاهش آن اثرگذار دانست و یادآورشد: باید مسئله قاچاق کالا و ارز در جمع متخصصان مطرح و نظرات کارشناسی آن‌ها را گرفت.

آیت‌الله‌ جعفری با بیان اینکه آن چیزی که کشور را به تباهی می‌کشد، قاچاق کالا و ارز است؛ افزود: افردی که به منابع شخصی فکر می‌کنند و منابع ملی را قبول ندارند در همه‌ زمان‌ها بوده‌اند که باید فرصت قاچاق را از آن ها گرفت.

وی با بیان اینکه موضوع قاچاق کالا باید در استان‌های مرزی کشور به جدیت برخورد شود، خاطرنشان‌ کرد: قاچاق کالا و ارز یک پدیده شوم برای کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان بیان کرد: ادامه قاچاق کالا و ارز کشور را به نابودی می‌برد و زحمات مسئولان دلسوز نظام را به هدر می‌دهد.

آیت‌الله جعفری با بیان اینکه مردم را هم باید در رابطه با آسیب‌های مصرف کالای قاچاق در کشور آگاه کرد، اظهار داشت: بیکاری موجود در کشور به واسطه واردات قاچاق کالا در کشور است و مسئله‌ای خانمان‌سوز است.

وی با تأکید براینکه اگر اصولی و اساسی در این زمینه کار شود، نتیجه‌گیری می‌شود و نباید به جلسات متعدد اکتفا کرد، افزود: دولت‌های قبل و فعلی متأسفانه نتوانسته‌اند در این زمینه به خوبی عمل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه مبارزه با کالا قاچاق و ارز یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: دست دشمن در قاچاق کالا و ارز یقیناً وجود دارد و دشمنان علیه نظام اسلامی جنگ‌های متعددی راه انداخته‌اند و جنگ قاچاق کالا و ارز به مراتب خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه