رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 10:44
  • کد خبر : ۴۰۱۷۳
139504121030205498052294

لینک کوتاه:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

ورود مجلس به توافق ایران با FATF در جلسات هفته جاری

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی مذاکرات انجام شده با کارگروه اقدام مالی مبارزه با پولشویی(FATF) هفته بعد از تعطیلات، در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار می‌گیرد.           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛احمد انارکی محمدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اهمیت […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بررسی مذاکرات انجام شده با کارگروه اقدام مالی مبارزه با پولشویی(FATF) هفته بعد از تعطیلات، در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار می‌گیرد.

          اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛احمد انارکی محمدی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اهمیت مذاکرات ایران با کارگروه اقدام مالی مبارزه با پولشویی(FATF) گفت: بررسی این مذاکرات برای هفته بعد از تعطیلات(هفته جاری) در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار می‌گیرد.

«کارگروه اقدام مالی مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم» اخیرا با انتشار بیانیه ای از توافق با ایران برای انجام یک سری اصلاحات در حوزه بانکی با هدف مقابله با پولشویی و تامین مالی تروریسم خبر داده است.

کارشناسان با توجه به تاثیر این توافق در سیاست های استراتژیک ایران در سطح منطقه ای و این که هر گونه توافق دولت ایران در سطح بین المللی باید به تصویب مجلس برسد معقتدند مجلس شورای اسلامی باید به این مسئله ورود کند و در جریان جزئیات تعهدات ایران قرار گیرد.

مقامات اقتصادی کشور تاکنون در برابر درخواست ها برای انتشار متن توافق ایران با کارگروه اقدام مالی مقاومت کرده اند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه