رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 09:12
  • کد خبر : ۴۱۳۴۸
139504221104278928118324

لینک کوتاه:
مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان مطرح کرد

پرداخت ماهانه ۸۵ میلیارد تومان انواع خدمات بیمه‌ای در استان کرمان

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان، گفت: در سال گذشته در استان کرمان ماهیانه بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان در بخش بیمه‌ای تحت عنوان کمک‌های کوتاه و بلند مدت، مستمری بازنشستگان، از کارافتادگی و فوت به مستمری بگیران پرداخت شده است.                               […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان، گفت: در سال گذشته در استان کرمان ماهیانه بالغ بر ۸۵ میلیارد تومان در بخش بیمه‌ای تحت عنوان کمک‌های کوتاه و بلند مدت، مستمری بازنشستگان، از کارافتادگی و فوت به مستمری بگیران پرداخت شده است.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛علی حسینی اظهار داشت: کارفرمایان به لحاظ صیانت از نیروی کار همه ماهه نسبت به ارسال لیست و پرداخت حق بیمه کارگران خود به سازمان تامین اجتماعی اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته برای رفاه حال بیمه‌شدگان در شهرهای فهرج، رابر، گلباف و شهداد شعب تامین اجتماعی ایجاد کردیم، گفت: اگر پرداخت‌ها توسط کارفرمایان به موقع انجام شود، بیمه‌شدگان نیز به موقع می‌توانند از خدمات حمایتی تامین احتماعی استفاده کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه خوشبختانه سازمان تامین تاکنون به موقع توانسته به تعهدات بیمه‌ای خود عمل کند، افزود: در سال گذشته ماهانه بالغ بر 85 میلیارد تومان در استان کرمان در بخش بیمه‌ای پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: این مبلغ تحت عنوان کمک‌های کوتاه مدت و بلند مدت، مستمری‌های بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت به مستمری بگیران پرداخت شده و در واقع پوشش بیمه‌ای آحاد مردم انجام شده است.

حسینی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی یک سازمان تخصصی، حرفه‌ای و کارشناسی است، گفت: این سازمان مبتنی بر محاسبات بیمه‌ای عمل کرده و نقش تعیین کننده‌ای در توسعه فعالیت‌های اقتصادی و صیانت از نیروی کار در جامعه دارد.

وی با اشاره به اینکه در هر جا که درصد پوشش بیمه ای بالاتر بوده، امنیت اجتماعی آن منطقه هم بیشتر و بهتر است، افزود: محصول تامین اجتماعی منفعت اجتماعی و امنیت و احساس آرامش است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان در استان کرمان در حال اجراست، خاطرنشان‌کرد: اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام گرفته و کارفرمایان تا پایان شهریور سال جاری فرصت دارند تا با بهره‌مندی از مزایای این طرح معوقات خود را به روز کنند.

انتهای پیام/منبع:تسنيم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه