رفتن به بالا
  • Thursday - 7 July 2016 - 14:29
  • کد خبر : ۴۰۶۹۱
979965_PhotoA

لینک کوتاه:
سخنگوی کمیسیون اصل 90

پرونده از مجلس نهم در کمیسیون اصل 90 باقی مانده است/ عزم کمیسیون اصل 90 برای حل ریشه‌ای مشکل فیش‌های نجومی

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از باقی ماندن 1500 پرونده از مجلس نهم در این کمیسیون خبر داد و گفت: کمیسیون اصل 90 برای حل ریشه‌ای مشکل فیش‌های نجومی از بازوهای نظارتی خود استفاده خواهد کرد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز و سخنگوی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس از باقی ماندن 1500 پرونده از مجلس نهم در این کمیسیون خبر داد و گفت: کمیسیون اصل 90 برای حل ریشه‌ای مشکل فیش‌های نجومی از بازوهای نظارتی خود استفاده خواهد کرد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛بهرام پارسایی نماینده مردم شیراز و سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد در حال حاضر 1500 پرونده در کمیسیون اصل 90 از مجلس نهم باقی مانده است که این نشان‌دهنده مرتبط نبودن موضوع بیشتر این پرونده‌ها با مسئولیت و وظایف کمیسیون اصل 90 است.

وی با بیان اینکه در جلسه اخیر کمیسیون اصل 90 مقرر شد کمیسیون بیشتر پرونده‌های مهم و کلان کشور را بررسی کند، تصریح همچنین  تصمیم گرفته شد در رابطه با فیش‌های حقوق نجومی برخی مدیران دولتی سریعتر تصمیم‌گیری انجام شود و کمیسیون اصل 90 در این زمینه از بازوهای نظارتی خود مانند دیوان محاسبات کل‌کشور و سازمان بازرسی کل‌ کشور استفاده کند تا به صورت ریشه‌ای موضوع فیش‌های نجومی برخی مدیران دولتی حل شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان خاطرنشان کرد: از زمان آغاز به کار مجلس دهم یعنی 7 خردادماه تا به امروز که حدود 40 روز گذشته است، حدود 400 پرونده به کمیسیون اصل 90 ارجاع شده است، در حالی که موضوع بیشتر این پرونده‌ها مسائل خرد است که جزء وظایف اصلی کمیسیون اصل 90 محسوب نمی‌شود و نهادها و سازمان‌هایی هستند که می‌توانند این پرونده‌ها را بررسی کنند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه