رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 12:20
  • کد خبر : ۴۰۸۴۸
139504201135553858101734

لینک کوتاه:
فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست :

پلیس امنیت و نیروهای انتظامی در تعقیب ضاربان محیط‌بان دنا/ قاتلان ۳ محیط‌بان دستگیر شده‌اند

فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تیراندازی شکارچیان غیرمجاز به محیط‌بان دنا و مجروحیت وی گفت: پلیس امنیت، نیروهای انتظامی و محیط‌بانان به‌دنبال شناسایی و دستگیری ضاربان هستند.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تیراندازی شکارچیان غیرمجاز به محیط‌بان دنا و مجروحیت وی گفت: پلیس امنیت، نیروهای انتظامی و محیط‌بانان به‌دنبال شناسایی و دستگیری ضاربان هستند.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛حمیدرضا خیلدار درباره حادثه شامگاه گذشته (شنبه) که برای محیط‌‌بان دنا رخ داد اظهار کرد: جواد عمادی محیط‌بان پارک ملی دنا در ارتفاعات خفر در ضلع شمالی پارک مورد اصابت تیر شکارچیان غیرمجاز قرار گرفت و ترکش تیر ضاربان آرنج دست وی را مجروح کرد.

وی ادامه داد:‌ خوشبختانه خطر خاصی آقای عمادی محیط‌بان دنا را تهدید نمی‌کند و درمان این محیط‌بان هوشیار و زحمتکش به‌موقع انجام گرفته است.

فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: پلیس امنیت، نیروهای انتظامی و محیط‌بانان تمامی محدوده را در اختیار داشته و در حال ردیابی و شناسایی ضاربان هستند و پیگیریها همچنان ادامه دارد؛ در این میان جوامع محلی و مردم نیز یاری‌رسان نیروهای انتظامی هستند و این شکارچیان غیرمجاز به‌‌زودی دستگیر خواهند شد.

خیلدار درباره شکارچیان غیرمجازی که هفته‌های گذشته سه تن از محیط‌بانان کشورمان در استانهای هرمزگان و فارس را به شهادت رساندند، توضیح داد: تمامی ضاربان شناسایی و دستگیر شده‌اند و هیچ متهمی نمی‌تواند از چنگ عدالت بگریزد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه