رفتن به بالا
  • Thursday - 7 July 2016 - 10:46
  • کد خبر : ۴۰۶۳۸
139501191755352187469664

لینک کوتاه:
نقوی‌حسینی:

پیگیری ماجرای «فریدون» در کمیسیون اصل ۹۰ / لابی‌های برادر رئیس‌جمهور چهره دولت را مخدوش می‌کند

نماینده مردم ورامین با اشاره به تحرکات برادر رئیس جمهور در حاشیه دولت، گفت: لابی‌گری‌ دستیار ارشد رئیس جمهور چهره دولت را مخدوش کرده است.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛سید حسین نقوی حسینی  نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم ورامین با اشاره به تحرکات برادر رئیس جمهور در حاشیه دولت، گفت: لابی‌گری‌ دستیار ارشد رئیس جمهور چهره دولت را مخدوش کرده است.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سید حسین نقوی حسینی  نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر لابی‌گری حسین فریدون برادر و دستیار رئیس‌جمهور در انتصاب مدیران عامل میلیاردی بانک‌ها، اظهار کرد: براساس اخبار رسیده  آقای فریدون در انتصاب مدیران عامل بانکها اختیاراتی داشته و با لابی‌گری آنها را درجایگاه مدیرعاملی می‌نشانده است.

نقوی حسینی تصریح کرد: وی با این لابی‌گری موجب سوظن‌ها شده و چهره دولت را مخدوش کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره اقدامات مجلس برای برخورد با این‌گونه لابی‌گریها و تخلفات، گفت: خانه ملت مسؤلیت این موضوع را بر عهده کمیسیون اصل 90 گذاشته و این کمیسیون در نظر دارد تا همه ابعاد مسئله را بررسی و نتیجه را برای مردم بازگو کند.

نماینده مردم ورامین درمجلس افزود: انتصاب مدیرعامل بانک رفاه براساس پیشنهاد آقای فریدون از نوع فشار بود که بایدوی پاسخگویی عمل خود باشد.

چندی پیش نیز علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس و دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در نشست خبری  خود با بیان “هم‌اکنون در کشور با 2 مشکل عمده مواجه هستیم که یکی «لابی‌گری» و دیگری «پورسانت‌گیری» است”، اظهار کرد:رئیس‌جمهور اگر می‌خواهد با فیشهای نجومی برخورد کند، باید به اخوی محترمش برسد، اظهار کرد: شیوه‌ای طراحی کرده‌اند که در آن ثروتهای افسانه‌ای نامشروع کسب می‌کنند. بانکهایی که مسئولانش عوض شده‌اند، شعبات خارجی‌شان به این مدیران تسهیلات ارزی می‌دهند. آنها تسهیلات ارزی را به داخل کشور می‌آورند و افراد مرتبط با «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور تسهیلات را می‌گیرند.

زاکانی با نام بردن از افرادی به‌نامهای «مالامیر» و «دانیال‌زاده‌»، گفت: این افراد بدهکار بانکی هستند و بانک ملت با فشار «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور 400 میلیون درهم با کارمزد صفر درصد به آنها داده و صرافیها این پولها را تبدیل و پول گرفته شده را در بانک ملت با سود 24 درصد سپرده‌گذاری کردند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه