رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 12:41
  • کد خبر : ۴۰۲۲۰
139206180855163941125144

لینک کوتاه:
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان:

کارفرمایان خوش حساب مشمول بخشودگی جرائم بیمه می‌شوند/ ۲۵۰ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان در استان کرمان

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه فرصت بخشودگی جرائم حق بیمه کارفرمایان در استان کرمان فراهم شده است، گفت: ۲۵۰ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان در استان کرمان است.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛علی حسینی  اظهار داشت: شرائط لازم برای بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه فرصت بخشودگی جرائم حق بیمه کارفرمایان در استان کرمان فراهم شده است، گفت: ۲۵۰ میلیارد تومان بدهی معوقه کارفرمایان در استان کرمان است.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛علی حسینی  اظهار داشت: شرائط لازم برای بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب در استان کرمان فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه طرح بخشودگی جرائم از 27 خرداد سال جاری آغاز شده است، گفت: این طرح در اجرای ماده 13 قانون استفاده از حداکثر توان کارگاه های تولیدی، فنی، صنعتی و معدنی است که آئین‌نامه اجرایی آن در تاریخ 16 خرداد در هیئت دولت تصویب و به سازمان تامین اجتماعی اعلام شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان افزود: در این طرح کارفرمایان کارگاه‌های تولیدی، صنعتی و معدنی خوش‌حسابی که دارای بدهی معوقه به سازمان تامین اجتماعی هستند، می‌توانند با مراجعه حضوری از تسهیلات بخشودگی جرائم برخوردار شوند.

حسینی طرح بخشودگی جرائم را یک فرصت طلایی برای مشمولان این قانون دانست و خاطر نشان کرد: حداکثر زمان استفاده از این طرح تا تاریخ 27 شهریور سال 95 تعیین شده است.

وی در رابطه با احراز صلاحیت کارفرمایان خوش حساب، اظهار داشت: چنانچه بنا به دلایلی ناشی از نوسانات ارزی، تحریم‌های ظالمانه و حوادث غیرمترقبه کارفرمایی دچار مشکل شده باشد و نتوانسته حق بیمه خود را به تامین اجتماعی پرداخت کند به عنوان کارفرمای خوش حساب تلقی شده و می‌تواند از مزایای این طرح استفاده کند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه در این طرح کارفرما می‌تواند به شکل نقدی و یا اقساط اصل بدهی معوق خود را پرداخت و از بخشودگی جریمه بهره‌مند شود، گفت: در شرایط اقساط اگر مبلغ بدهی به شکل 12 ماهه پرداخت شود شامل بخشودگی 100 درصد جرائم می‌شوند.

حسینی   خاطرنشان کرد: با تقسیط 18 ماهه از 85 درصد، 24 ماهه 75 درصد، 30 ماهه 60 درصد و با تقسیط 36 ماهه از 50 درصد بخشودگی جرائم بهره مند می‌شوند.

وی قانون بخشودگی جرائم را در راستای سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و برای کمک به رونق کسب و کار در کشور دانست و تاکید کرد: طرح موجود بهترین فرصت و امتیاز برای پرداخت بدهی معوق کارفرمایان به سازمان تامین اجتماعی است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمان خاطرنشان کرد: مبلغ بدهی معوقه کارفرمایان در استان کرمان 250 میلیارد تومان است که امیدواریم با طرح بخشودگی جرائم وصول شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه