رفتن به بالا
  • Sunday - 3 July 2016 - 09:11
  • کد خبر : ۴۰۳۲۶
139410111440556606825624

لینک کوتاه:
سرلشکر محسن رضایی:

کارنامه درخشان سرلشکر باقری در فرماندهی اطلاعات جنگ/«حقوقهای نجومی» حمله به ارزشهاست

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با اشاره به انتصاب سرلشکر باقری به ریاست ستادکل نیروهای مسلح، یادآورشد که وی کارنامه‌ای درخشان در مسئولیت اطلاعات جنگ از خود به جای گذاشت و امتحان خوبی را در دوران دفاع مقدس پس داد.                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس با اشاره به انتصاب سرلشکر باقری به ریاست ستادکل نیروهای مسلح، یادآورشد که وی کارنامه‌ای درخشان در مسئولیت اطلاعات جنگ از خود به جای گذاشت و امتحان خوبی را در دوران دفاع مقدس پس داد.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛سرلشکر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس درباره انتصاب سرلشکر باقری به ریاست ستادکل نیروهای مسلح، اظهار کرد: سرلشکر محمد حسین باقری به خوبی امتحان خود را در 8 سال دفاع مقدس پس داده است.

وی یادآور شد که سرلشکر باقری در شرایطی که برادرش «شهید حسن باقری» به شهادت رسید، مسئول اطلاعات کل جنگ شد و با موفقیت و کارنامه‌ای درخشان، این مرحله را پشت سر گذاشت.

در تصویر فوق سرلشکر رضایی، سرلشکر جعفری، سردار شهید  باکری، سرلشکر صفوی، سردار شهید همت و سرلشکر محمد‌حسین باقری دیده می‌شوند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سؤالی درباره سریال فیشهای حقوقی نجومی برخی مدیران، تصریح کرد: حقوقی نجومی حمله به ارزشهای نظام و انقلاب است. امیدواریم دولت این مسئله را ساماندهی کند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه