رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 12:20
  • کد خبر : ۴۰۲۰۸
139412190945238167303994

لینک کوتاه:
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

کربی: اگر ایران به تعهداتش در برجام پایبند نباشد آمریکا با آن مقابله می‌کند

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر ادعا کرد اگر ایران به تعهدات خود در توافق هسته‌ای پایبند نباشد، آمریکا مقابله خواهد کرد.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به  گزارش هزار نیوز؛ جان کربی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود در واکنش به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه واشنگتن چشمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر ادعا کرد اگر ایران به تعهدات خود در توافق هسته‌ای پایبند نباشد، آمریکا مقابله خواهد کرد.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به  گزارش هزار نیوز؛ جان کربی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود در واکنش به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه واشنگتن چشمان خود را بر روی اقدامات بی‌ثبات‌کننده ایران بسته است گفت:‌ اینکه شما می‌گویید ما چشمان خود را به روی اقدامات بی ثبات کننده ایران بسته‌ایم، نادرست است. من برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به وزارت دفاع رجوع می‌دهم.

وی همچنین درباره معامله بوئینگ با ایران گفت: بسیاری از ایرانی‌ها خواهان روابط بهتر با مابقی جهان هستند. ما می دانیم افرادی در کشور هستند که خواهان تعاملات بیشتری با جهانیان هستند. ما در بسیاری از نقاط جهان شاهد این موضوع بوده‌ایم که زمانی که یک جامعه به طور رسمی تعاملات بیشتری داشته است این موضوع اثرات مثبتی نه تنها بر روی اقتصاد داخلی بلکه بر روی امنیت و ثبات و رفاه جمعیت داشته است. این موضوع همچنین تاثیر مثبتی بر افزایش روابط سازنده با همسایگان داشته است.

کربی در ادامه افزود: توافق هسته‌ای برای بستن راه دسترسی ایران به سلاح اتمی بود.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا همچنین ادعا کرد: اگر نتیجه رفع تحریم‌ها برای فعالیت‌های تروریستی صرف شود ما ابزارهایی برای مقابله با آن در اختیار خواهیم داشت.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه