رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 09:56
  • کد خبر : ۴۰۴۷۵
IMG14541813

لینک کوتاه:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی:

کمیسیون اصل ۹۰ مسئول بررسی لابی‌گری «فریدون» شد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اقدامات مجلس درباره لابی‌گری برادر رئیس‌جمهور در انتصاب مدیران عامل برخی بانک‌ها گفت: مجلس مسئولیت این موضوع را بر عهده کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گذاشته است.  به گزارش هزار نیوز ؛ سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اقدامات مجلس درباره لابی‌گری برادر رئیس‌جمهور در انتصاب مدیران عامل برخی بانک‌ها گفت: مجلس مسئولیت این موضوع را بر عهده کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گذاشته است.

 به گزارش هزار نیوز ؛ سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به لابی‌گری حسین فریدون برادر و دستیار رئیس‌جمهور در انتصاب مدیران عامل میلیاردی بانک‌ها اظهار داشت: شنیده‌ها حاکی از این است که آقای فریدون در انتصاب مدیران عامل بانک‌ها اختیاراتی دارد و یا لابی‌گری می‌کند که خب باید پاسخگوی اتفاقات بعدی آن‌هم باشد.

وی پیرامون فیش‌های حقوقی نجومی برخی مسئولان دولتی یادآور شد: اخیراً نیز که بحث حقوق‌های غیرمتعارف مطرح‌شده و مدیران عامل بانک‌ها مورد ظن این مسئله هستند.  البته از فیش حقوقی بعضی از آنها رونمایی شده است. حالا اما با توجه به سخنان رییس سازمان بازرسی کل کشور علامت سؤال بر روی برادر رئیس‌جمهور گذاشته‌شده است.

نقوی حسینی بابیان اینکه نشانه رفتن نوک پیکان حملات به سمت فریدون امری طبیعی است یادآور شد: وی این لابی‌گری را انجام داده ازاین‌رو طبیعی است که سوظن‌ها به سمت دستیار رئیس‌جمهور نشانه رود.

نماینده مردم ورامین در ادامه بیان داشت: حسین فریدون پیشنهاددهنده، مدیرعامل بانک رفاه بوده و برای انتصاب آن تلاش کرده است. وی باید در این زمینه پاسخگو باشد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با اشاره به اقدامات مجلس درباره لابی‌گری برادر رئیس‌جمهور در انتصاب مدیران عامل برخی بانک‌ها یادآور شد: مجلس شورای اسلامی مسئولیت این موضوع را بر عهده کمیسیون اصل 90 مجلس گذاشته و این کمیسیون در نظر دارد تا همه ابعاد مسئله را بررسی کند.

انتهای متن/ه
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه