رفتن به بالا
  • Wednesday - 6 July 2016 - 14:31
  • کد خبر : ۴۰۶۱۸
139504161026197878080154

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶ - فرانسه

کولمن: ولز در بازی خیابانی نسبت به پرتغال برتر است

سرمربی ولز معتقد است در صورتی که بازی با پرتغال تبدیل به بازی خیابانی شود، تیم او دست برتر است.                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛در آستانه دیدار امشب (چهارشنبه) تیم‌های ملی فوتبال ولز و پرتغال در مرحله نیمه نهایی پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا، کریس کولمن، […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی ولز معتقد است در صورتی که بازی با پرتغال تبدیل به بازی خیابانی شود، تیم او دست برتر است.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛در آستانه دیدار امشب (چهارشنبه) تیم‌های ملی فوتبال ولز و پرتغال در مرحله نیمه نهایی پانزدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا، کریس کولمن، سرمربی تیم ملی ولز  با حضور در کنفرانس خبری گفت: شما چنین بازی‌هایی را رسیدن به برد براساس تاکتیک‌های تیمی می‌خوانید، اما گاهی اوقات در چنین مرحله‌ای از مسابقات بازی می‌تواند تبدیل به یک بازی خیابانی شود و در چنین بازی ما برتر هستیم.

وی با اشاره به محرومیت یکی از ستاره‌های تیمش که در این بازی غایب خواهد بود، اظهار داشت: در فوتبال دیر یا زود با محرومیت یا مصدومیت روبه‌رو می‌شوید. عملکرد آرون رمزی در این تورنمنت فوق‌العاده بوده است. او به‌طور حتم یکی از بهترین بازیکنان این دوره از رقابت‌هاست.

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز تصریح کرد: بن دیویس هم مدافع جوانی است که در این مدت پیشرفت قابل‌توجهی داشته، اما شکی ندارم بازیکنانی که به جای رمزی و دیویس به میدان خواهند رفت، کارشان را به خوبی انجام خواهند داد. من به تک‌تک بازیکنانم اعتماد دارد و به آنها گفته‌ام که برای لذت بردن از بازی به زمین بروند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه