رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 10:09
  • کد خبر : ۴۱۳۸۴
13941128000807_PhotoA

لینک کوتاه:
مقیمی در جمع خبرنگاران:

گزارشی از سفرهای انتخاباتی زودهنگام تا امروز نداشته‌ایم

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی از نظر قانون مشکل دارد اما تا الان گزارشی نداشته‌ایم که شخصی یا فردی برای تبلیغات انتخابات سفر برود.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نيوز؛محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در حاشیه همایش هم‌اندیشی معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی از نظر قانون مشکل دارد اما تا الان گزارشی نداشته‌ایم که شخصی یا فردی برای تبلیغات انتخابات سفر برود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛محمدحسین مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در حاشیه همایش هم‌اندیشی معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌های سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز مرزهای ما از امنیت کامل برخوردارند و نیروهای امنیتی و انتظامی از مرزهای کشور حفاظت می کنند. دیروز سفر رئیس جمهور را داشتیم که با امنیت کامل برگزار شد.

وی همچنین درباره فعالیت‌های زودهنگام انتخاباتی نیز گفت: تبلیغات زود هنگام انتخاباتی از نظر قانون مشکل دارد اما تا الان گزارشی نداشته ایم که شخصی یا فردی برای تبلیغات انتخابات سفر بروند.

مقیمی اضافه کرد: بلکه برخی افراد تحت پوشش و عناوین مختلفی که دارند در جمع مردم حضور می‌یابند و سخنرانی می کنند که از نظر قانونی مشکلی ندارد.

معاون سیاسی وزیر کشور خاطرنشان کرد: تا الان گزارشی نداشته ایم که فردی به منظور تبلیغات انتخاباتی حضور یافته باشد. فرمانداران تمامی این برنامه‌ها را رصد می کنند.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه