رفتن به بالا
  • Sunday - 10 July 2016 - 10:42
  • کد خبر : ۴۰۷۵۷
139306131140182723556784

لینک کوتاه:
طالبان افغانستان:

گسترش حضور داعش در افغانستان، ابزار تبلیغاتی دولت کابل و نیروهای خارجی است

طالبان افغانستان در واکنش به افزایش حضور و نفوذ افراد گروه تروریستی داعش در «بدخشان» اعلام کرد که مسئله حضور داعش یکی از ابرازهای تبلیغاتی دولت کابل و نیروهای خارجی در افغانستان است.                                             […]

به گزارش هزار نیوز ؛

طالبان افغانستان در واکنش به افزایش حضور و نفوذ افراد گروه تروریستی داعش در «بدخشان» اعلام کرد که مسئله حضور داعش یکی از ابرازهای تبلیغاتی دولت کابل و نیروهای خارجی در افغانستان است.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ طالبان افغانستان در وب‌سایت رسمی خود اخبار حضور و نفوذ افراد وابسته به گروه تروریستی داعش در ولایت بدخشان را رد کرد.

در این بیانیه آمده است که «دره خستک» همچنین شهرستان وردوج و بیشتر مناطق ولایت بدخشان تحت تصرف و کنترل این گروه است و افراد وابسته به گروه تروریستی داعش توان چنین اقدامی را ندارند.

طالبان اظهارداشت که به کسی اجازه خراب شدن اوضاع مناطق بدخشان را نمی‌دهد.

بر اساس این بیانیه، مسئله حضور داعش در افغانستان یکی از ابزارهای تبلیغاتی دولت کابل و نیروهای خارجی است.

طالبان اعلام کردند که تعدادی از افراد وابسته به داعش در مناطق محدود مرزی در ولایت «ننگرهار» حضور دارند و مبارزه علیه آنها جریان دارد.

بیانیه می‌افزاید که داعش در دیگر نقاط افغانستان توان نفوذ ندارد زیرا علاوه بر حساسیت مردم این کشور، گروه طالبان نیز نسبت به پیامدهای ظهور داعش در افغانستان و منطقه آگاه است.

روز گذشته برخی از مقامات پارلمان افغانستان اعلام کرده بودند که افراد وابسته به گروه تروریستی داعش در ولایت‌های «نورستان»، «بدخشان» و برخی دیگر از ولایت‌های این کشور فعالیت‌های خود را گسترش داده‌اند.

انتهای پیام/.منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه