رفتن به بالا
  • Saturday - 2 July 2016 - 08:11
  • کد خبر : ۴۰۱۱۷
139304081306271823107214

لینک کوتاه:
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان:

گونه های جبیر وبز ومیش کوهی منطقه حفاظت شده بیدوئیه بردسیر افزایش یافت

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت : جمعیت گونه های جبیر(آهو)-کل و بز – قوچ و میش در منطقه پارک ملی خبر، منطقه حفاظت شده بیدوئیه بردسیر و منطقه شکار ممنوع گود غول سیرجان از استان کرمان افزایش یافت. به گزارش هزار نیوز ؛  محمود صفرزاده مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت : جمعیت گونه های جبیر(آهو)-کل و بز – قوچ و میش در منطقه پارک ملی خبر، منطقه حفاظت شده بیدوئیه بردسیر و منطقه شکار ممنوع گود غول سیرجان از استان کرمان افزایش یافت.

به گزارش هزار نیوز ؛  محمود صفرزاده مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به اینکه امسال گونه های – کل و بز- قوچ و میش جمعیت شان افزایش داشته است افزود: این گونه ها در منطقه پارک ملی خبر، منطقه حفاظت شده بیدوئیه بردسیر و منطقه شکار ممنوع گود غول سیرجان از استان وجود دارند.

وی گفت: گونه های کل و بز – قوچ و میش توسط شکارچیان بیشتر شکار می شوند.

صفرزاده با بیان اینکه جریمه ها را فقط با ریال نمی توان برآورد کرد، گفت: به دلیل اینکه در کنار جزای نقدی مجازات های حبس تعلیقی، ممنوعیت تردد در شکارگاه ها،ممنوعیت حمل سلاح شکاری و نظایر این امور وجود دارد که در مواردی تأثیر بازدارندگی آن ها از جزای نقدی بسیار بیشتر است.

وی تاکید کرد: هر جا جزای نقدی و جریمه ای وجود داشته بر حسب قانون وجوه حاصل به موجب بند الف ماده 45 قانون وصول برخی از درآمدهای دولت به حساب خاصی نزد خزانه داری کل واریز می شود و سازمان برنامه و بودجه موظف است همه ساله معادل 70 درصد آن را به طور جداگانه در بودجه سازمان منظور کند تا صرف حفاظت از حیات وحش، کنترل مناطق تحت مدیریت سازمان و تأمین هزینه های مربوطه شود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه