رفتن به بالا
  • Saturday - 16 July 2016 - 09:05
  • کد خبر : ۴۱۰۷۳
IMG18175363

لینک کوتاه:
دلار هدف قرار گرفت؛

۲ لایجه ضدایرانی دیگر در کنگره آمریکا

مجلس نمایندگان آمریکا ۲ لایحه ضدایرانی دیگر در ارتباط با تحریمها و جلوگیری از دسترسی ایران به سیستم مالی آمریکا تصویب کرد.  به گزارش هزار نیوز ؛ مجلس نمایندگان آمریکا 2 لایحه ضدایرانی دیگر را شب گذشته مورد تصویب قرار داد.   به نوشته خبرگزاری «رویترز» مجلس نمایندگان آمریکا ساعات پایانی پنجشنبه (دیروز) دو لایحه مرتبط […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مجلس نمایندگان آمریکا ۲ لایحه ضدایرانی دیگر در ارتباط با تحریمها و جلوگیری از دسترسی ایران به سیستم مالی آمریکا تصویب کرد. 

به گزارش هزار نیوز ؛ مجلس نمایندگان آمریکا 2 لایحه ضدایرانی دیگر را شب گذشته مورد تصویب قرار داد.

 

به نوشته خبرگزاری «رویترز» مجلس نمایندگان آمریکا ساعات پایانی پنجشنبه (دیروز) دو لایحه مرتبط با توافق هسته‌ای ایران و شش قدرت جهانی که یک سال قبل بدست آمد، تصویب کرد که امکان وتو از سوی «باراک اوباما» رئیس جمهور این کشور را دارد.

این دو لایحه که با تعداد بالای آرای موافق تصویب شد شامل یک سری تحریم‌های جدید و همچنین ممانعت از دسترسی ایران به سیستم اقتصادی آمریکا و واحد پول دلار می‌شوند.

 

این در حالی است که مجلس نمایندگان روز چهارشنبه با همراهی تعدادی از دموکرات‌ها لایحه‌ای را برای ممنوعیت خرید آب سنگین از ایران تصویب کرده بود.

 

این لوایح جزو آخرین اقدامات ضد ایرانی است که مجلس نمایندگان قبل از شروع تعطیلات تابستانی 7هفته‌ای کنگره آمریکاست. هیچ صحبتی نیز درباره اینکه چه زمانی این لوایح در سنا مطرح می‌شوند، به میان نیامد.

 انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه