رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 12:39
  • کد خبر : ۴۰۵۰۲
139504121604315648055874

لینک کوتاه:
دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا کرمان:

۵۴ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کرمان کشف شد

دبیرکمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان شناسایی و رصد اطلاعاتی کالاهای قاچاق در استان کرمان در حال انجام است، گفت: ۵۴ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کرمان کشف شد.                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دبیرکمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان شناسایی و رصد اطلاعاتی کالاهای قاچاق در استان کرمان در حال انجام است، گفت: ۵۴ میلیارد تومان کالای قاچاق در استان کرمان کشف شد.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ ابراهیم شهریاری صبح امروز در دیدار با آیت‌الله جعفری نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه کرمان، اظهار داشت: این ستاد بنا به فرمان حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شده است و مقام معظم رهبری امسال در چندین مورد از مبارزه قاچاق کالا و ارز نام بردند.

وی با بیان اینکه شناسایی و رصد اطلاعاتی کالاهای قاچاق در استان کرمان در حال انجام است، تصریح کرد:  بیشتر کارهای سیاسی و سرشاخه‌های قاچاق کالا را پیگیری می‌کنیم.

دبیرکمیسیون برنامه‌ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمان با اشاره به اینکه در این ماه چندین محموله اصلی کشف شده است، گفت:  شناسایی مراکز و محل‌های دپو قاچاق کالا در دستور کار است.

شهریاری با بیان اینکه در صنعت و معدن گشت بازرسی با هماهنگی پلیس و تعزیرات گذاشته شد، بیان کرد:  برنجی که وارد کشور می‌شود فاقد استانداردهای لازم است و با ورود آن برخورد لازم می‌شود.

وی با بیان اینکه 54میلیارد تومان در سال 94 کشفیات در استان کرمان داشتیم، گفت:  فرهنگ‌سازی در زمینه قاچاق کالا  را در برنامه داریم و خطرات ناشی از قاچاق باید به فاجعه تبیین شود و مبارزه با قاچاق کالا عزم همگانی و اراده مردمی می‌طلبد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه