رفتن به بالا
  • Monday - 11 July 2016 - 08:50
  • کد خبر : ۴۰۸۹۶
139410151015129306850574

لینک کوتاه:
فرماندار جیرفت :

‌درگیری ماموران با ‌قاچاقچیان مواد مخدر در بخش ساردوئیه جیرفت/سرباز نیروی انتظامی ‌شهید شد

فرماندار جیرفت گفت: در پی درگیری نیروی انتظامی شهرستان جیرفت با قاچاقچیان مواد مخدر در بخش ساردوئیه جیرفت یک سرباز وظیفه به شهادت رسید                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار جیرفت گفت: در پی درگیری نیروی انتظامی شهرستان جیرفت با قاچاقچیان مواد مخدر در بخش ساردوئیه جیرفت یک سرباز وظیفه به شهادت رسید                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز ؛ احمد امینی روش  اظهار داشت: عصر امروز نیروهای مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی جیرفت که ‌حین گشت‌زنی در بخش ساردوئیه بودند با اشرار مسلح درگیر شدند.

وی تصریح کرد: این اشرار که با یک دستگاه خودروی سمند در حال حمل مواد مخدر از حوزه مرزهای شرقی کشور به شهرهای غربی بودند در دام نیروهای مواد مخدر جیرفت گرفتار و متواری شدند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان دو نفر بودند که در این درگیری یکی از آنها به هلاکت رسید و نفر دیگر متواری شد، گفت: یکی از سربازان حاضر در صحنه درگیری نیز شهید و یکی از نیروهای کادر انتظامی مجروح شد که بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت انتقال یافت.

امینی‌روش با بیان اینکه نیروی کادر انتظامی از ناحیه پهلو مجروح ‌و در حال حاضر وضعیتش رضایت‌بخش است، گفت: در این در‌گیری حدود 450 کیلوگرم مواد مخدر کشف و یک دستگاه خودروی سمند نیز توقیف شده است.

وی افزود: در حال حاضر همه نیروهای انتظامی و امنیتی منطقه برای دستگیری قاچاقچی متواری بسیج شده‌اند و امیدواریم به زودی دستگیر شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه