رفتن به بالا
  • Monday - 18 July 2016 - 09:18
  • کد خبر : ۴۱۳۵۲
13950428000072_PhotoA

لینک کوتاه:
معاون کمیته امداد:

10 میلیارد تومان زکات در 3 ماه نخست امسال جذب شد

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی گفت: در سه ماه ابتدای امسال درآمد کمیته امداد در بخش زکات 10 میلیارد تومان بوده است که 3 میلیارد آن در حوزه خدمات عمران و روستایی مصرف شده است.                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی گفت: در سه ماه ابتدای امسال درآمد کمیته امداد در بخش زکات 10 میلیارد تومان بوده است که 3 میلیارد آن در حوزه خدمات عمران و روستایی مصرف شده است.

                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نيوز؛علی‌محمد ذوالفقاری امروز  در بندرعباس اظهار داشت: درآمد سال گذشته کمیته امداد 230 میلیارد تومان بوده است و پیش‌بینی می‌شود که درآمد امسال با همت مسؤولان و مردم و سرمایه‌گذاری در بخش ترویج فرهنگ زکات افزایش داشته باشد.

وی افزود: در سه ماه ابتدای سال جاری درآمد کمیته امداد در بخش زکات 10 میلیارد تومان بوده است که 3 میلیارد آن در حوزه خدمات عمران و روستایی مصرف شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال درآمد زکات 300 میلیارد تومان زکات واجب و مستحب جذب شود.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی گفت: در سال گذشته 286 میلیارد تومان در قالب صدقات جمع‌آوری گردیده است و 400 میلیارد تومان در قالب اکرام و ایتام جمع‌آوری شده است.

ذوالفقاری ادامه داد: درآمد مراکز نیکوکاری در کشور حدود 130 میلیارد تومان بوده است و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده با تاکیدات هیأت محترم امنا و رئیس کمیته امداد پیش‌بینی می‌شود درآمد کمیته امداد در حوزه مردمی در بخش‌های مختلف افزایش یابد.

وی در پایان یادآور شد: در رمضان امسال بیش از 70 هزار حامی برای حمایت افراد تحت پوشش کمیته امداد جذب شده است و این نشان از مودت و مهربانی مردم کشورمان است.

انتهای پیام/منبع:فارس

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه