رفتن به بالا
  • Monday - 4 July 2016 - 09:41
  • کد خبر : ۴۰۴۷۰
img_1387111_2

لینک کوتاه:
حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس:

30 واحد صنعتی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر با همکاری بانک صادرات تعیین و تکلیف شدند

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: 30 واحد صنعتی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر با همکاری بانک صادرات تعیین و تکلیف شدند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ ‌شهباز حسن‌پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه هم‌اندیشی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی در منطقه ویژه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: 30 واحد صنعتی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر با همکاری بانک صادرات تعیین و تکلیف شدند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ ‌شهباز حسن‌پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه هم‌اندیشی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و دولتی در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان با هفته گذشته 30 واحد صنعتی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر با همکاری بانک صادرات تعیین و تکلیف شدند ؛ گفت : قول می‌دهم هر ماه یک تیم اقتصادی از دولت در جمع فعالان اقتصادی این دو شهرستان حضور داشته باشد تا روند عمل در اقتصاد مقاومتی بیشتر شود‌.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان سیرجان زیر‌ساخت‌های سرمایه‌گذاری کاملا آماده است و در این مبحث نگرانی نداریم ؛ گفت: اما به علت تحریم‌های ظالمانه بیش از 50 درصد از واحدهای صنعتی نیمه تعطیل یا تعطیل هستند.

وی ادامه داد: امیدواریم با سفر وزیر کشور، بانک‌ها متقاعد شوند در رونق هرچه بیشتر تولید و کسب و کار مردم اقدام کنند.

حسن‌پور گفت‌: هفته گذشته 30 واحد صنعتی شهرستان‌های سیرجان و بردسیر با همکاری بانک صادرات تعیین و تکلیف شدند و قول می‌دهم هر ماه یک تیم اقتصادی از دولت در جمع فعالان اقتصادی این دو شهرستان حضور داشته باشد تا روند عمل در اقتصاد مقاومتی بیشتر شود‌.

وی از اشتغال بیش از 100 نفر از جوانان بیکار بومی سیرجان در گل‌گهر یا کارخانه‌های منطقه ویژه اقتصادی این شهر خبر داد و گفت‌: یکی از اهداف اقتصاد مقاومتی، اشتغال جوانان است و با راه‌اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی به اشتغال هم توجه کرده‌ایم‌.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه