رفتن به بالا
  • Monday - 29 August 2016 - 11:39
  • کد خبر : ۴۲۱۹۸
13950506000880_PhotoA (1)

لینک کوتاه:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کرمان:

اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی کرمان نیازمند 100 هزار میلیارد تومان اعتبار است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: یک هزار و 981 پروژه، برش شهرستانی طرح‌های استان کرمان بوده که در سطح هر منطقه مشخص و تقریباً، 100 هزار میلیارد تومان برای اجرای این پروژه‌ها نیاز است. به گزارش هزار نیوز ؛ جعفر رودری صبح امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی منطقه پنج استان کرمان، شامل […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان گفت: یک هزار و 981 پروژه، برش شهرستانی طرح‌های استان کرمان بوده که در سطح هر منطقه مشخص و تقریباً، 100 هزار میلیارد تومان برای اجرای این پروژه‌ها نیاز است.

به گزارش هزار نیوز ؛ جعفر رودری صبح امروز در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی منطقه پنج استان کرمان، شامل شهرستان‌های زرند و کوهبنان اظهار داشت: تاکنون 389 مصوبه و پروژه را در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان داشته‌ایم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان بیان داشت: از این تعداد طرح 113 پروژه فراتر از برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی پیشنهاد داده شده است.

وی عنوان کرد: یک هزار و 981 پروژه، برش شهرستانی طرح‌های استان کرمان بوده که در سطح هر منطقه مشخص و تقریباً، 100 هزار میلیارد تومان برای اجرای این پروژه‌ها نیاز است.

رودری ابراز داشت: علاوه بر اعتبارات دولتی، نیاز به 19 هزار میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات بانکی داریم و در ادامه مسیر برای استفاده از منابع بانک‌ها، سرمایه‌گذاری خارجی و … برنامه‌ریزی شده است.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه