رفتن به بالا
  • Tuesday - 9 August 2016 - 12:18
  • کد خبر : ۴۱۷۰۲
708232_391

لینک کوتاه:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اشراف اطلاعاتی ایران، آمریکا را عصبانی کرده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اشراف اطلاعاتی و امنیتی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این موضوع یکی از مواردی است که همواره آمریکایی ها را عصبانی کرده است. به گزارش هزار نیوز ؛ حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گویی ، پیرامون اظهارات فیلیپ جرالدی از ماموران سابق […]

به گزارش هزار نیوز ؛
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اشراف اطلاعاتی و امنیتی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این موضوع یکی از مواردی است که همواره آمریکایی ها را عصبانی کرده است.

به گزارش هزار نیوز ؛ حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گویی ، پیرامون اظهارات فیلیپ جرالدی از ماموران سابق مبارزه با تروریسم سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) پیرامون اینکه من مطمئن هستم که فهرستی طولانی از تعداد دانشمندان و مهندسان و مقامات نظامی ایران که اطلاعات کشورشان را در اختیار آمریکا، عربستان و ترکیه قرار می دهند وجود دارد، تأکید کرد: بنده بر این باورم که آمریکایی ها درطرح ادعای جاسوسی به گونه ای اغراق آمیز صحبت می کنند که جنگ روانی را علیه ایران بویژه در زمینه پدافند غیر عامل کشورمان ایجاد کنند.

وی افزود: یعنی به عبارتی هدف آمریکایی ها از طرح اینگونه موضوعات نشانه گرفتن پدافند غیر عامل درکشور است زیرا پدافند غیر عامل جایی است که ما بتوانیم از همه زیرساختها و تأسیسات و بویژه حوزه هایی که برای ما جنبه امنیتی، اقتصادی و فناوری و نظامی دارند دفاع مؤثری را صورت بدهیم که از گزند خرابکاری ها و اقدامات ایذایی مصون باشد.

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی در طی سالهای اخیر اقدامات مؤثری را در زمینه پدافند غیر عامل انجام داده است و از این نظر جزو کشورهای دارای ایمنی بالایی است از این رو همین موضوع آمریکایی ها را آزار می دهد.

نماینده مردم اسلام آباد در مجلس با بیان اینکه ایران در زمینه پدافند غیر عامل درشرایط خوبی قرار دارد گفت: در چنین شرایطی که  موضوع شهرام امیری مطرح می شود و آمریکایی ها ادعا می کنند که شمار زیادی از ایرانیان اطلاعات به آمریکا می دهند به صورت شفاف مشخص است که این موضوع یک ادعای اغراق آمیز است و با این هدف صورت می گیرد که جنگ روانی – اطلاعاتی علیه ایران راه بیافتد.

فلاحت پیشه تأکید کرد: واقعیت قضیه این است که اشراف اطلاعاتی و امنیتی در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این موضوع یکی از مواردی است که همواره آمریکایی ها را عصبانی کرده است.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها به خوبی می دانند که در عرصه تعادل  جنگ استراتژیک با ایران در زمینه های مختلف با چالش مواجه شده است از این رو با طرح ادعاهایی مبنی بر اینکه اطلاعات خود را در اختیار آمریکا قرار می دهند به دنبال راه اندازی جریان جدیدی علیه ایران هستند.

 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: واقعیت این است که ایرانی ها وطن خودشان را دوست دارند و تکرار شدن پدیده ی “امنیتی و جاسوسی” چون “شهرام امیری” به سختی امکان پذیر است.

انتهای متن/منبع:میزان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه