رفتن به بالا
  • Tuesday - 16 August 2016 - 09:46
  • کد خبر : ۴۱۹۳۶
959435_190

لینک کوتاه:

اظهارنظر پوست کنده سفیر ترکیه درباره GEM

 شبکه ماهواره ای جم در ماههای اخیر از یک طرف به واسطه پخش تیزرهای آثار سینمای ایران و طرف دیگر به واسطه جذب برخی از بازیگران و کارگردانان درجه دوم ایرانی حاشیه ساز شده است.    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید  به گزارش هزار نیوز به نقل از سینما ژورنال ؛ شبکه ماهواره […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 شبکه ماهواره ای جم در ماههای اخیر از یک طرف به واسطه پخش تیزرهای آثار سینمای ایران و طرف دیگر به واسطه جذب برخی از بازیگران و کارگردانان درجه دوم ایرانی حاشیه ساز شده است.

   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید
 به گزارش هزار نیوز به نقل از سینما ژورنال ؛ شبکه ماهواره ای جم در ماههای اخیر از یک طرف به واسطه پخش تیزرهای آثار سینمای ایران و طرف دیگر به واسطه جذب برخی از بازیگران و کارگردانان درجه دوم ایرانی حاشیه ساز شده است.

اظهارنظر رک و پوست کنده سفیر ترکیه درباره شبکه پرحاشیه GEM

این حاشیه سازی آن قدر بوده که باعث شده “رضا هاکان تکین” سفیر ترکیه در ایران نیز به هنگام گفتگوی تفصیلی با روزنامه “خراسان” در کنار حجم عمده ای از پرسشهای سیاسی-اقتصادی در این باره هم طرف سوال قرار گرفته و رک و پوست کنده بگوید آنهایی که با محتوای برنامه های جم مشکل دارند، این شبکه را نبینند.

من جم را ندیده ام اما طرفدار زیاد دارد

رضا هاکان تکین گفت: واقعیت این است که من جم تیوی را اصلا ندیده ام اما میدانم که سریالهای ترک طرفداران زیادی دارند.

وی ادامه داد: علاوه بر این در خاورمیانه، اروپای شرقی، شوروی سابق و آمریکای لاتین این سریالها دیده میشوند و الان سریالهای ترک به عنوان یکی از اقلام صادراتی ما محسوب می شوند. مباحثی که{درباره انتقاد به مضمون سریالهای ترک} گفتید در ترکیه هم مطرح شده و در ترکیه نیز این انتقاد هست که برخی از این سریالها به بافت خانوادگی ما نمی خورد اما در ترکیه هیچ محدودیتی در این باره نیست.

هر کس دوست ندارد تماشا نکند

این سفیر خاطرنشان ساخت: کانالهای بسیاری داریم که برخی بسیار اصولگرا و محافظه کارانه هستند و برخی هم نگاه لیبرال دارند و هر کس دوست دارد می بیند و هر کس نمی خواهد، نمی بیند. من فکر می کنم این راه درست است و اگر برادران ایرانی ما هم نمی پسندند نگاه نکنند ضمن اینکه یک سری سریالها موضوعات تاریخی و مذهبی را دارند. البته خودم شخصا سریال نمی بینم و فرصت هم ندارم اما باید به صورت مثبت نگاه کنیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه