رفتن به بالا
  • Monday - 15 August 2016 - 12:03
  • کد خبر : ۴۱۹۱۱
ContentImages_24287

لینک کوتاه:

اعلام آمادگی شهرستان بردسیر برای میزبانی از سرمایه گذاری شرکت گل گوهر

ایرانمنش معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بردسیر در جلسه ی اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: تمام دستگاه های  اجرایی شهرستان بردسیر جهت همکاری و تعامل با شرکت گل گوهر از آمادگی کامل برخوردارند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ ایرانمنش معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بردسیر در جلسه ی اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: تمام […]

به گزارش هزار نیوز ؛

ایرانمنش معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بردسیر در جلسه ی اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: تمام دستگاه های  اجرایی شهرستان بردسیر جهت همکاری و تعامل با شرکت گل گوهر از آمادگی کامل برخوردارند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ ایرانمنش معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری بردسیر در جلسه ی اقتصاد مقاومتی شهرستان گفت: تمام دستگاه های  اجرایی شهرستان بردسیر جهت همکاری و تعامل با شرکت گل گوهر از آمادگی کامل برخوردارند.

 

وی با تاکید بر اینکه شرایط لازم در شهرستان بردسیر برای سرمایه گذاری های شرکت گل گوهر فراهم است ؛ بیان داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی تمام پتانسیل های شهرستان بردسیر به کار گرفته خواهد شد.

 

زمانی که به نمایندگی از شرکت گل گوهر در این جلسه حضور داشت ؛ در این رابطه گفت: نزدیگی شهرستان بردسیر به سیرجان یک فرصت مغتنمی است که می توان تجهیزات و وسایل مورئ نیاز شرکت گل گوهر را از این شهرستان تامین کرد.

 

وی ادامه داد: این اتفاق باعث ایجاد اشتغال تعداد زیادی از جوانان شهرستان بردسیر نیز خواهد شد.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه