رفتن به بالا
  • Tuesday - 23 August 2016 - 09:39
  • کد خبر : ۴۲۰۱۹
bardsir-folad2

لینک کوتاه:
در بازدید معاون عمرانی استانداری کرمان مطرح شد؛

افتتاح کارخانه نورد بردسیر تا پایان سال/ تاکنون 85 درصد پیشرفت

در بازدید سیف الهی معاون عمرانی استانداری کرمان از کارخانه نورد 500 هزار تنی شهرستان بردسیر مطرح شد: کارخانه نورد500هزار تنی بردسیر بیش از 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد. به گزارش خبرنگارهزار نیوز در بردسیر ؛ سیف الهی معاون عمرانی استاندار کرمان در بازدید ازکارخانه نورد 500هزارتنی شهرستان بردسیر گفت : این کارخانه یکی  از هیجده پروژه بزرگی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در بازدید سیف الهی معاون عمرانی استانداری کرمان از کارخانه نورد 500 هزار تنی شهرستان بردسیر مطرح شد: کارخانه نورد500هزار تنی بردسیر بیش از 85درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش خبرنگارهزار نیوز در بردسیر ؛ سیف الهی معاون عمرانی استاندار کرمان در بازدید ازکارخانه نورد 500هزارتنی شهرستان بردسیر گفت : این کارخانه یکی  از هیجده پروژه بزرگی است که طی 27سال گذشته عملی نشده بود،  اما هم اکنون  با85 درصد پیشرفت فیزیکی تاپایان سال جاری افتتاح خواهد شد .

وی ادامه داد: صنعت  فولاد استان در حال رشد است و دیگر مواد خام  را از استان به دیگر استانها صادر نخواهیم کرد و شاهد تولید از معدن تا مصرف خواهیم بود.


سیف الهی با اشاره به تولید سالیانه این کارخانه افزود : این کارخانه با تولید سالیانه بیش از 500هزارتن میل گرد در سایزهای 8تا 32به صورت ساده و آجدار باعث اشتغال 250 نفر بصورت مستقیم خواهد شد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه