رفتن به بالا
  • Sunday - 21 August 2016 - 09:31
  • کد خبر : ۴۱۹۶۲
13950507000586_PhotoA (1)

لینک کوتاه:

بازدید وزیر بهداشت از مراکز بهداشتی درمانی بردسیر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز سلامت جامعه و پایگاه سلامت شهری بردسیر بازدید کرد. به گزارش هزار نیوز  ؛سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز با حضور در پایگاه سلامت شهری و مرکز سلامت جامعه شهید یاوری بردسیر از روند اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرکز سلامت جامعه و پایگاه سلامت شهری بردسیر بازدید کرد.

به گزارش هزار نیوز  ؛سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز با حضور در پایگاه سلامت شهری و مرکز سلامت جامعه شهید یاوری بردسیر از روند اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان بازدید کرد.

حبیب‌الله برهانی رئیس شبکه بهداشت و درمان بردسیر در حاشیه این بازدید گفت: در راستای اجرای طرح تحول سلامت در مراکز بهداشتی درمانی این شهرستان از بهمن ماه 94 تاکنون تعداد 536 نفر افراد مبتلا به فشار خون، تعداد 236 نفر افراد مبتلا به دیابت و 170 نفر مبتلا به اختلالات روانی شناسایی شده‌اند و در این مراکز تحت مراقبت هستند.

وی افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان بردسیر با یک بیمارستان، هشت مرکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و 31 خانه بهداشت به جمعیتی بالغ بر 74 هزار نفر خدمات بهداشتی درمانی ارائه می‌کند.

وزیر بهداشت همچنین در ادامه سفر خود از بیماران بخش اعصاب و روان بیمارستان قائم بردسیر عیادت کرد و در پایان این بازدید ضمن تشکر از تمام نیروهای بهداشتی درمانی شهرستان، رضایت خود را از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام کرد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه