رفتن به بالا
  • Saturday - 13 August 2016 - 11:50
  • کد خبر : ۴۱۷۷۸
635710749959298959

لینک کوتاه:
امام جمعه شهرستان بردسیر:

بازنگری در عقلانیت موجود اقتصادی ؛ شاه بیت تحقق الگوی اقتصاد مقاومتی است

دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: : بازنگری در عقلانیت موجود اقتصادی ؛ شاه بیت تحقق الگوی اقتصاد مقاومتی است که بدون شناخت مسائل و مشکلات نظام موجود، به درستی محقق نخواهد شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در جلسه ی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر گفت: : بازنگری در عقلانیت موجود اقتصادی ؛ شاه بیت تحقق الگوی اقتصاد مقاومتی است که بدون شناخت مسائل و مشکلات نظام موجود، به درستی محقق نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان بردسیر در جلسه ی شورای فرهنگ عمومی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی گفت: اصحاب قلم و اندیشه و مسئولان باید به طور ویژه در ضمینه ی اقتصاد مقاومتی گفتمان سازی کنند.

وی ادامه داد: آن چنانکه از سیاست ها و بیانات رهبری در ضمینه ی اقتصاد مقاومتی برمی آید، در حقیقت به تحولات ساختاری در نظام اقتصادی کشور اشاره دارد که تحقق آن در گرو عزم و همکاری عمومی مردم برای بازنگری و تغییر در سطوح خرد تا کلان اقتصادی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بردسیر با اشاره به لزوم بازنگری در عقلانیت موجود اقتصادی،  بیان داشت : بازنگری در عقلانیت موجود اقتصادی ؛ شاه بیت تحقق الگوی اقتصاد مقاومتی است که بدون شناخت مسائل و مشکلات نظام موجود، به درستی محقق نخواهد شد.

وی نقش رسانه ها را در شکل دادن به گفتمان مورد نظر، بیش از هر چیز، به بازخوانی و مسئله شناسی رفتارها و تصمیمات موجود اقتصادی وابسته دانست.

 

انتهای متن/ه

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه