رفتن به بالا
  • Sunday - 14 August 2016 - 11:00
  • کد خبر : ۴۱۸۲۹
4985732_525

لینک کوتاه:

باهنر: موسوی رفع حصر مشروط را نپذیرفت

محمدرضا باهنر؛ دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخشی از گفتگوی خود درباره پیشنهاد وی برای رفع حصر مشروط به میرحسین موسوی توضیحاتی داد. به گزارش هزار نیوز ؛ محمدرضا باهنر؛ دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخشی از گفتگوی خود درباره پیشنهاد وی برای رفع حصر مشروط به میرحسین موسوی توضیحاتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

محمدرضا باهنر؛ دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخشی از گفتگوی خود درباره پیشنهاد وی برای رفع حصر مشروط به میرحسین موسوی توضیحاتی داد.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمدرضا باهنر؛ دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخشی از گفتگوی خود درباره پیشنهاد وی برای رفع حصر مشروط به میرحسین موسوی توضیحاتی داد.

بخشی از گفتگوی باهنر در ادامه می آید:

به موسوی پیغام دادم، اما قبول نکرد

* باهنر در پاسخ به اینکه واقعا معتقدید دو کاندیدای انتخایات ریاست جمهوری سال ۸۸ اپوزیسیون نظام بودند؟ اظهار کرد: بله؛ اپوزیسیون نظام بودند.

* من خودم به آقای مهندس موسوی گفتم ۵ درصد از صندوق‌ها را به انتخاب شما می‌شماریم اگر اشکالی داشت حرف شما درست است، ایشان گفت نه ما به پروسه قبل از رای اعتراض داریم. در اینجا تکلیف مشخص است مهندس موسوی گفت من کاری به آرای درون صندوق ندارم به قبل از آن کار دارم.

* دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر قرار باشد دادگاهی برای این افراد برگزار شود حکم اجرایی در مورد آنها خیلی سخت است و نتیجه رای این دادگاه هم به ضرر اصلاح‌طلبان و هم به ضرر خود این افراد خواهد بود.

* حتی اخیرا هم برای آقای مهندس موسوی پیغام فرستادم که اعلام کند در صورتی که آزاد شود تا سال‌ها فعالیت سیاسی انجام نخواهد داد، اما گویا وی نپذیرفت.

انتهای متن/منبع:ایلنا
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه