رفتن به بالا
  • Sunday - 14 August 2016 - 11:10
  • کد خبر : ۴۱۸۳۳
4991031_325

لینک کوتاه:
کبیری در تذکر آیین‌نامه‌ای:

برنامه ششم توسعه با امضای رئیس جمهور به مجلس ارائه نشده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تکلیف کمیسیون‌های تخصصی درخصوص بررسی برنامه ششم توسعه مشخص نیست. به گزارش هزار نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ تقی کبیری در نشست علنی امروز (یکشنبه 24 مردادماه) مجلس در تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده 136 ، ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا (ع) گفت: هفته […]

به گزارش هزار نیوز ؛
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تکلیف کمیسیون‌های تخصصی درخصوص بررسی برنامه ششم توسعه مشخص نیست.
به گزارش هزار نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان؛ تقی کبیری در نشست علنی امروز (یکشنبه 24 مردادماه) مجلس در تذکری آیین‌نامه‌ای با استناد به ماده 136 ، ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا (ع) گفت: هفته گذشته بخش عظیمی از جلسه کمیسیون اقتصادی به این موضوع اختصاص یافته که چرا برنامه ششم توسعه با امضای رئیس جمهور به مجلس ارائه نشده است.
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس افزود: با توجه به اینکه امروز آخرین فرصت برای بررسی و ارائه پیشنهادات توسط نمایندگان است، نظر هیات رئیسه درخصوص اینکه لایحه برنامه ششم با امضای رئیس جمهور به مجلس تقدیم نشده  چیست؟ تا کمیسیون‌ها این لایحه را در دستور کار خود قرار دهند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آنچه که به ما منتقل شده این است که لایحه ارائه شده لایحه برنامه ششم توسعه کشور است و تنها یک ایراد شکلی بر این لایحه وارد است، بنابراین شما فرض را بر لایحه برنامه ششم بگذارید و کمیسیون‌ها کار خود را انجام دهند تا اشکال شکلی رفع شود.
انتهای پیام/
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه