رفتن به بالا
  • Saturday - 27 August 2016 - 11:21
  • کد خبر : ۴۲۰۹۳
ContentImages_25906

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر بیان کرد:

توجه بیشتر به آموزش های فنی و حرفه ای با توجه به متانسیل های موجود در شهرستان بردسیر

فرماندار بردسیر گفت: باید بر آموزش های فنی و حرفه ای با توجه به پتانسیل های و شرایط شهرستان دربحث صنعت و معدن همت بیشتری گمارده شود. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با گروهی از جوانان ، ورزشکاران و دانشجویان مرکز فنی و حرفه ای جوانان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر گفت: باید بر آموزش های فنی و حرفه ای با توجه به پتانسیل های و شرایط شهرستان دربحث صنعت و معدن همت بیشتری گمارده شود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در دیدار با گروهی از جوانان ، ورزشکاران و دانشجویان مرکز فنی و حرفه ای جوانان را به ادامه دادن راه امام راحل و شهیدان رجایی و باهنر توصیه کرد و گفت: جوانان باید از دستورات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله خامنه ای پیروی کنند.

وی ادامه داد: بالا بردن سطح تحصیلات و نیز ورزش کردن در دوران جوانی و ادامه آن و داشتن روحیه پهلوانی از جمله اموری است که می تواند در مسیر رشد و تعالی ایران اسلامی به دست جوانان برومند کارسار باشد.

فرماندار بردسیر خاطر نشان کرد: باید بر آموزش های فنی و حرفه ای با توجه به پتانسیل های و شرایط شهرستان دربحث صنعت و معدن همت بیشتری گمارده شود.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه