رفتن به بالا
  • Sunday - 28 August 2016 - 12:30
  • کد خبر : ۴۲۱۸۰
IMG_0022

لینک کوتاه:
جواد صادقی فرماندار بردسیر :

رشد کیفی تعلیم و تربیت ، مهمترین هدف پروژه مهر در مدارس است

جواد صادقی فرماندار بردسیر در بازدید از مدارس اظهار داشت : رشد کیفی تعلیم و تربیت ، مهمترین هدف پروژه مهر در مدارس است. به گزارش هزار نیوز ؛ در هفته دولت جواد صادقی فرماندار بردسیر به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از فعالیتهای پروژه مهر در مدارس بازدید کرد وی در این بازدید ضمن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جواد صادقی فرماندار بردسیر در بازدید از مدارس اظهار داشت : رشد کیفی تعلیم و تربیت ، مهمترین هدف پروژه مهر در مدارس است.

به گزارش هزار نیوز ؛ در هفته دولت جواد صادقی فرماندار بردسیر به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از فعالیتهای پروژه مهر در مدارس بازدید کرد وی در این بازدید ضمن تبریک هفته دولت به تمامی دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران خصوصا کابینه دولت تدبیر و امید اظهار داشت : هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است.

رئیس شورای آموزش و پرورش هدف از اجرای پروژه مهر در مدارس را رسیدن به رشد کیفی تعلیم و تربیت دانست و تصریح کرد: آموزش و پرورش یک نهاد زیر بنایی و خاص است وهرچه به این نهاد بیشتر رسیدگی شود فضای خوب و سالمی برای رشد و شکوفایی فرزندان این مرز و بوم خواهیم داشت.

در ادامه این بازدید محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش نیز ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت : هر گونه نوآوری و خلاقیت در مدارس علاقه‌مندی دانش‌آموزان به حضور در مدرسه و همچنین  رضایت اولیاء  را به دنبال دارد.

وی در ادامه تصریح کرد : تمام مدیران با همکاری کارگروه های  مختلف پروژه مهر در صدد هستند  در فرصت باقی مانده تا شروع سال تحصیلی جدید و با برنامه‌ریزی مناسب ، مقدمات لازم برای بازگشایی پرشور مدارس  و حضور دانش آموزان در کلاسهای در س را فراهم نمایند.

مدیر آموزش و پرورش در پایان از تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان که به نوعی در این زمینه مشارکت داشته و دارند نیز تشکر کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه