رفتن به بالا
  • Tuesday - 9 August 2016 - 10:52
  • کد خبر : ۴۱۶۷۱
IMG22044545

لینک کوتاه:

روایت محسن‌رضایی از حضور مقتدرانه رهبر انقلاب در یک رزمایش

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری به روایت خاطره‌ای از حضور رهبر معظم انقلاب در مانور اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.  به گزارش هزار نیوز ؛ سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از حضور مقام معظم رهبری در بین رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان خاطره‌ای، انجام […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری به روایت خاطره‌ای از حضور رهبر معظم انقلاب در مانور اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

 به گزارش هزار نیوز ؛ سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از حضور مقام معظم رهبری در بین رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان خاطره‌ای، انجام مانور را باعث تثبیت جایگاه سیاسی و اقتدار در منطقه و دنیا دانست.

 

متن این یادداشت که در صفحه شخصی سرلشکر رضایی منتشرشده به این شرح است:

 

در سال‌هاى پایانى دولت آقاى هاشمى، سفراى اروپایى دسته‌جمعى چمدانهایشان را بستند و رفتند. برخى مرعوب شده بودند و با این تفکر دنبال راه‌حل بودند.

 

در همان زمان با برادرانم در سپاه، در منطقه عمومى بندرعباس و تنگه هرمز مانور عظیمى برگزار کردیم که حضور رهبر انقلاب، شکوه آن را چند برابر کرد و پیغامى مقتدرانه به جهان مخابره شد.

 

 

چند روز بعد، سفرا چمدانهایشان را براى بازگشت بستند و راهى ایران شدند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه